0i EDEDELINGEN VAN DE REDACTIE EA Klein-Hamming ERELID VAN ONZE VERENIGING - 38 - door Jan-Simon Hoogschagen Het tweede nummer van "Op de Hóógte" van dit jaar is de eerste waarbij de verantwoordelijkheid voor het samenstellen in mijn handen ligt. Als alles goed gaat merkt u als lezer niets van het feit dat ik het stokje heb overgenomen van Bob Gorter. (En waarom zou het niet goed gaan?) Foto: Anja Smit Waarschijnlijk is dit een goed moment en de juiste plaats om even kort wat over mezelf te ver tellen. Ik ben intussen 40 jaar, woon samen in Schagen en Den Oever en werk als IT-er. In mijn vrije tijd houd ik me op allerlei manie ren met geschiedenis bezig. Wellicht heeft u ooit de website www.pagowirense.nl bekeken over de geschiedenis van Wieringen. Deze site heb ik - intussen al 13 jaar geleden - opgezet naar aanleiding van een prijsvraag van de gemeente. Verder heb ik een bijzondere voorliefde voor de middeleeuwen en als gevolg daarvan heb ik ruim vijf jaar het verenigingsblad gemaakt voor een vereniging voor levende geschiedenis. Met die ervaring zou het moeten lukken om dit blad op een goede wijze voort te zetten. Ik wens u veel leesplezier in deze "Op de Hóóg- te" waarin de nadruk ligt op de Tweede Wereld oorlog. Het is tenslotte het meinummer. Tijdens de jaarvergadering van de Historische Vereniging Wieringen op donderdag 18 maart jl. heeft Gea Klein-Hamming afscheid genomen als secretaris. Voorzitter Gerard Nu- meijer zei dat hij het heel jammer vindt dat Gea, een zeer actieve secretaris, afscheid nam. Als blijk van waardering kreeg zij een boeket bloemen en de kei, het teken van erelidmaatschap van de vereniging. Gea blijft gelukkig nog wel voorzitter van de re dactiecommissie. Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 22e jaargang nr. 2 - 2010

Op de Hòògte - Wieringen | 2010 | | pagina 3