Sugces -1935 VOETBALELFTAL RCHIEF GAAT DIGITAAL - 27 - III-B Simon Klein, zoon van Pieter Klein, aannemer en transportondernemer (II-B) en Geertje Bakker, geboren op woens dag 1 mei 1929 teWieringen en overleden op donderdag 1 februari 1990 te Hippo- lytushoef. Hij is begraven op maandag 5 februari 1990 te Stroe. Simon trouwt op zaterdag 7 juli 1956 te Wieringen met Stijntje Geertje (Stien) Luijt, dochter van Pieter Cornelis Luijt (smid te Wie- ringen en Anna Kooij (zonder beroep te Wieringen). Stijntje is geboren op maan dag 17 november 1930 te Wieringen en overleed op maandag 23 mei 1988 te Hip- polytushoef, begraven op vrijdag 27 mei 1988 te Stroe. Bovenste rij: Jan Doves, Jan Mast, Arie Hollander (voorhoede) Eric Hartman (voorhoede), Chris Bontkes, Auke Drent. Midden: Jurrie de Vries, Jaap Smit. Voor: Rienus Steigstra, Jan Ijzer, Alle de Vries, Nan Rotgans. door Andries de Wit Momenteel zijn enkele vrijwilligers bezig met het maken van een digitale toegang tot het archief van de Historische Vereniging Wieringens wat inhoudt dat bestuur en medewerkers thuis vooron derzoek kunnen doen en op een snellere manier iets kunnen vinden. Een klein gedeelte is ook te zien via internet. Daarnaast zijn wij ook begonnen met een beeld bank, vooralsnog alleen voor bestuur en mede werkers van deze beeldbank. Medio januari/februari zal een gedeelte te zien zijn via internet. Veel dank zijn wij verschuldigd aan Gerard van Nes van het Zijpermuseum, die de programma tuur aan ons en diverse andere historisch ver enigingen en musea beschikbaar heeft gesteld. Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 22e jaargang nr. 1 - 2010

Op de Hòògte - Wieringen | 2010 | | pagina 28