AN DE REDACTIE - 72 - V.l.n.r.Jan van der Wiel, Hare Majesteit, minister Verburg Ton Schouwenaar en Gerard Numeijer in gesprek met de en Gerard Numeijer koningin tijdens de uitreiking van het boek omdat wij het eerste exemplaar aan u mogen overhandigen', aldus Ton Schouwenaar, voorzit ter van de Vlootschouwcommissie. Het eerste deel van het 460 bladzijden tellende boek verhaalt over de evenementen die gehou den zijn tijdens de Vlootschouwdagen, vanaf bladzijde 54 begint het scheepsregister. Het boek kan dankzij de vele sponsors voor een mooie prijs worden aangeboden namelijk 30,-. Het boek is verkrijgbaar in Hippolytushoefbij: Gerard Numeijer Molenveld 9, Henk de Graaf Parklaan 28a, Gea Klein-Hamming (bestellen telefonisch of per email, zie de colofon), Boekhandel Burghout Kerkplein 27. In Den Oever kunt u het kopen bij: Marianne Post Zuiderzeestraat 1 Gerard Numeijer Gesterweg 51, CIV de Bolder Haventerrein 3 en Drogisterij Bij-de-Kade Havenstraat 22. kwam het idee om een boek uit te geven, het is geen geschiedschrijvend boekwerk geworden maar wel een prachtig document mede dankzij de Historische Vereniging Wieringen en Arjaan Willeboordse die zijn scheepsregister beschik baar heeft gesteld. Wij zijn er trots op en vooral Overhandiging aan de koningin van het boek 'Varen, vis sen en feesten' Deze keer proberen wij zo actueel mogelijk te zijn in verband met het bezoek van de koningin aan Den Oever. Het kan daardoor zijn dat u dit blad iets later ontvangt dan u van ons bent gewend. Nieuwsbrief Op de Hoogte: Op 7 augustus is er weer een nieuwsbrief ver schenen. Wilt u deze alsnog ontvangen dan is een e-mail naar redactie@historischwieringen.nl vol doende. U krijgt hem dan zo spoedig mogelijk. Voor regelmatige toezending graag een berichtje naar nieuwsbrief@historischwieringen.nl Als er in Op de Hoogte iets geschreven staat in het Wieringer dialect is de spelling daarvan de verantwoordelijkheid van de desbetreffende schrijver. Wij zij blij met de reacties van lezers en de inzen dingen van oude foto's. Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 2 le jaargang nr. 3 - 2009

Op de Hòògte - Wieringen | 2009 | | pagina 6