itnodiging Algemene Ledenvergadering 2009 UDE FOTO GEVRAAGD door Bob Gorter Deze keer plaatsen we een mooie foto die is in gezonden door Theo Klaver. We zijn benieuwd welke afbeelding er in de volgende Op de Hoogte komt. U weet het, ook u kunt uw foto inzenden voor plaatsing. Een paar regeltjes er bij is vol doende. Het adres van de redactie staat op de eerste bladzijde. U hoeft hem niet af te staan, u kunt hem mailen of even langs komen om hem te laten scannen, dan neemt u de plaat meteen weer mee terug. Zo kunt u helpen om Op de Hoogte een blad van ons allemaal te laten blijven. En denkt u nu niet dat die afbeelding die u hebt niets is voor het blad! Alles is welkom, als het maar over Wieringen en/of Wieringers gaat in het verre of meer re cente verleden. De grootouders van Theo Klaver, Ma (Maartje) Kuut en Dirk (Theodorus Henricus) Boersen, aan de achterzijde van hun huis. Zij trouwden op 29 april 1900 te Wieringen. Groot vader was de zoon van Cornelis Boersen en Aagje Bommer, grootmoeder was de dochter van Jan Kuut en Antje Wagemaker Op donderdag 26 maart 2009 houdt de Historische Vereniging Wieringen haar jaarverga dering in de grote zaal van verzorgingshuis Noorderlicht, Parklaan 41 te Hippolytushoef Aanvang: 20.00 uur Agenda: 1Opening 2. Mededelingen en notulen 27 maart 2008. (zie blz. 3) 3. Jaarverslag secretaris, (zie blz. 4) 4. Financieel verslag penningmeester (zie bladzijde 5) 5. Verslag kascontrolecommissie, bestaande uit de PaulWeijers, Sophia Deijkers en Piet Luyt. Benoeming nieuw kascontrolecommissielid i.v.m. reglementair aftreden PaulWeijers. 6. Verslag Redactiecommissie (zie bladzijde 8) 7. Verslag Commissie Genealogie. (zie bladzijde 8) 8. Verslag Archiefcommissie. (zie bladzijde 9) 9. Verslag Gravencommissie. (zie bladzijde 9) 10. Vaststelling contributie 2009. 11Bestuursverkiezing: Niemand is aftredend en niemand is her kiesbaar. 12. Rondvraag. Na de pauze zal het programma worden inge vuld door Piet Kraan met films. Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 2 le jaargang nr. 1 - 2009

Op de Hòògte - Wieringen | 2009 | | pagina 4