- 72 - Maar zij zwijgen(uit onbekende bron). Als de aarde spreken kon Vraag ik: hoe naar jou te kunnen draaien Sprak de wind dan vroeg ik: Hoe naar jou te kunnen waaien. Als de zon spreken kon Vroeg ik hoe jou te kunnen stralen Maar tot mij spreek slechts de echo Die weet alleen mijn vragen te herhalen! Langzaam vervaagden herinneringen en gleden gedachten weg. Hiermede geven wij kennis van het overlijden van onze tante Neeltje Klein - Halfweeg Weduwe van Pieter Klein 26 februari 1911 11 december 2005 E.L. Wagemaker M.G. Wagemaker - Keppel G. Mast - Metselaar P. Biesboer J.C. Klein W. Klein - Kuipers C.J. Klein G. Borst-Kragt F. Kragt G. Kragt - van Wijk H ippolytushoef, zorgcentrum Noorderlicht, Parklaan 41, kamer C.3 Correspondentieadres: E.L. Wagemaker, Èlft 89,1777 PB Hippolytushoef Onze tante is opgebaard in haar kamer. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in crematorium Schagerkogge te Schagen op woensdag 14 december om 10.30 uur. Na de plechtigheid is in de koffiekamer van het crema- torium gelegenheid om samen te komen. Links Nelie Klein Jd. en rechts Betje Lont, Martinusd. VI. n. r.Piet Smit, Jo Takes, Piet Dekker, Piet Klein De overlijdensadvertentie van Neeltje Klein Bronnen: Gedeeltelijke informatie uit het Boerderijenboek, uitgave Historische Vereniging Wieringen Foto's eigen archief Gegevens: stamboom Mulder Gegevens: memoires Nan Mulder Szn Keijzer gegevens van mevrouw M. Boersen-Bron Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 20e jaargang nr. 3 - 2008

Op de Hòògte - Wieringen | 2008 | | pagina 10