itnodiging Algemene Ledenvergadering EDACTIE AARVERSLAG HISTORISCHE VERENIGING WlERINGEN 2007 - 2 - De spelling van al het Wieringer dialect in Op de Hoogte is de verantwoordelijkheid van de schrijver van het betreffende artikel. Op 2 januari 2008 is weer een Op de Hóóg- te nieuwsbrief verschenen. De inhoud was: Voorjaarslezing 28 januari 2008, Vooraan kondiging excursie 25 mei 2008, Agenda al gemene jaarvergadering 2008 en informatie over het Nationaal Reddingsmuseum in Den Helder. Deze en volgende nieuwsbrieven kunt u gratis per e-mail ontvangen. Het enige dat u dan moet doen is een bericht sturen naar nieuwsbrief@historischwieringen.nl Op donderdag 27 maart 2008 houdt de Historische Ver. Wieringen haar jaarvergadering. Locatie: grote zaalVerzorgingstehuis Noorderlicht, Parklaan 41 te Hippolytushoef. Aanvang: 20.00 uur. Agenda: 1Opening 2. Mededelingen en notulen 19 maart 2007. (zie blz. 3) 3. Jaarverslag secretaris, (zie blz. 2) 4. Financieel verslag penningmeester (zie bladzijde 4) 5. Verslag kascontrolecommissie, Bestaande uit de A. de Vries, Arend de Vries en Sophia Deijkers. Benoeming nieuw kascontrolecommissielid i.v.m. reglementair aftreden PaulWeijers. 6. 7. 8. 9. Verslag Redactiecommissie (zie bladzijde 8) Verslag Commissie Genealogie. (zie bladzijde 8) Vaststelling contributie 2008. Bestuursverkiezing: Aftredend en herkiesbaar: Arina Zwanink, Menno Smit, Andries de Wit en Henk de Graaf. Toetredend tot bestuur: GeaWiegman- Baijs en Bianca Doves-Kleijs. 10. Rondvraag. Na de pauze: Film van Piet Kraan. Het bestuur bestond het afgelopen verenigings jaar uit: G.J.C.M. Numeijer H.O.de Graaf G.C. Klein-Hamming A.C. de Wit E.M. Jacobs-Hijlkema A.A. Zwanink M.H. Smit G.Wiegman-Baijs B. Doves-Kleijs voorzitter penningmeester secretaris, vice voorzitter ledenadministratie, bestuurslid verzorging rondzending "Op de Hoogte", bestuurslid 2e secretaris, bestuurslid 2e penningmeester, bestuurslid aspirant bestuurslid aspirant bestuurslid Het bestuur heeft het afgelopen jaar elf maal vergaderd, waarvan tweemaal met een commis sie; de redactie- en de genealogiecommissie. Het ledental is stabiel, momenteel telt de verenging 950 leden. De activiteiten die zijn gehouden, zijn als volgt: Vrijwilligersavond op 3 februari. Als dank voor de inzet is er een vrijwilligersavond georgani seerd. Een zeer geslaagde avond. Gastoptreden door Trien van de Gest. Jaarvergadering 19 maart, zie het verslag. Op 27 april tijdens de jaarlijkse lintjesregen werden Jaap en Nel Fijnheer-Rotgans koninklijk onderscheiden. In samenwerking met de stuurgroep 75- jaar Afsluitdijk worden er in mei, 300 bladen extra van Op de Hóógte gedrukt. Deze kunnen gratis worden afgehaald, tegen inlevering van de bon in de Wieringer Courant. Zeer succesvol, alle bla den waren in een korte tijd uitgedeeld. De excursie, 3 juni naar het Zuiderzeemuseum. Bezocht zijn de expositie schilderijen Masten broek en het Buitenmuseum. Een zeer geslaagde Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hóógte" - 20e jaargang nr. 1 - 2008

Op de Hòògte - Wieringen | 2008 | | pagina 4