Louis van Kampen en Geertje. Familie Terpstra, J. van Zweeden. Familie Groes, deze man liep op krukken. Mevrouw Groes was eerder getrouwd met Kossen. Familie Nan Mulder destijds op Klieftstraat Bronnen: Boerderijen op Wieringen, Historische Ver. Wieringen Verdwenen Boerderijen van Wieringen, Historische Ver. Wieringen Twee foto's van Ditty de Koning-Lont Afbraak huis Klieftstraat naast de zvoning van Cees Smit Bakker met vijf kin deren. N.H. Klomp met kinderen Kees en Ineke. J. Smit met zonen Kees en Jaap. Jb. Huybers, dochter Alie trouwde Rinus Steigstra. Eerst inwonend, later verhuisd naar een woning in de Klieftstraat. Familie Van Dongen met drie kinderen. Hoofd Henricusschool de familie Sneijder met kinderen. Familie De Ridder met zoon Koos. Familie van Roosmalen met kinderen, daar na meester C.H. van der Pol met mevrouw Neefjes-Sturk. (In deze woning, gelegen naast de Butterhoek, wel iets van de weg af, heeft tijdens de oorlogsperiode de NSB-burgemeester Van Diemen gewoond) Jan Dam, met drie kinderen. Ook bedrijf. Gesloopt boerderijtje met echtpaar P. Rot gans en inwonend J. van Baaren. Deze laatste trouwde Jannie Rotgans en het echtpaar ver huist naar de overkant. Jan Huybers met Neeltje Boersen, daarna Brakenhof. Hugo van Nijnatte, familie Modder, familie Boersen nieuw gebouwd) Familie De Weert en kinderen. Ouders van Jan de Weert. 28, met kinderen Gerie, Nettie en Nan Mul der. Wieringer familie Mulder. Familie J. Engel, getrouwd met Rika de Weert met kinderen Ria en Lies. Familie E. Stubbe met Henk en Hennie. Familie Cloots met kinderen. Antje Everts met Lupko Wieringa, later Jan Steigstra. Willem Hollander en Tiny Doves met doch ter Gonny. Zij trouwde met Schuiling. Van der Meulen, later Brinksma, Antj e Everts en Lupko Wieringa. Familie Ten Bokkel met Gert, Hanneke en Jan. Dit is het laatste huis. Met beste weten en kunnen is er geprobeerd een opstelling te maken. Maar herinneringen zijn niet altijd betrouwbaar!! Dus hebt u aanvullingen en opmerkingen, laat u het mij via Op de Höógte weten. Met het oog op de privacy is het helaas niet mo gelijk een opstelling te maken van de huidige be woners. Jeugdherinneringen, je bewaart ze en je beseft dat, hoe ouder je wordt, ze een belangrijke impact hebben gehad op je verdere leven. Met dank aan de Gemeente Wieringen. Bale van Houten. In het bedrijfsge- deelte veestalling van Dirk van Duin, later opslag oud pa pier J. Kuiper, bij genaamd Jan Kiep. Naast de familie van Houten woon de Fok Everts. Smederij Jan Smit. P. Wit (slager) met drie kinderen. Daarna de familie Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 19e jaargang nr. 2 - 2007

Op de Hòògte - Wieringen | 2008 | | pagina 29