URGERLIJKE STAND GEMEENTE WiERINGEN HONDERD JAAR GELEDEN - 107 - samengesteld door Helene Gorter-Prins en Bob Gorter Huwelijken in 1907 1. 15-03 Broer Prins, jongman, 23 jaar, melk- controleur, geboren te Wieringerwaard en wonende te Wieringen, zoon van Arie Prins, arbeider en Neeltje Smit en Antje Takes, 24 jaar, geboren en wo nende te Wieringen, dochter van Jacob Takes, visser en Guurtje de Vries 2. 24-03 Jacob Lont, jongman, 23 jaar, schil der, geboren en wonende te Wierin gen, zoon van Pieter Lont, schilder en Trijntje Dijkshoorn en Antje de Wit, 24 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Cornelis de Wit en Elisabeth Wigbout, winkelierster 3. 31-03 Jacobus Bais, 28 jaar, visser, geboren en wonende te Wieringenr, zoon van Jacob Bais, landman en Trijntje Schel- tus en Maartje Kooij, 24 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Pieter Kooij, landman en Volke Heij- blok 4. 2-14 Jan Keijzer, 27 jaar, visser, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Cornelis Keijzer, visser en Gerbrig Scheltus en Jacoba Wagemaker, 21 jaar, gebo ren en wonende te Wieringen, dochter van Nan Wagemaker, broodbakker en Maartje Bakker 5. 26-05 Klaas Timmerman, 24 jaar, tram conducteur, geboren te Barsingerhorn en wonende te Wieringen, zoon van Arie Timmerman, tramconducteur en Wilhelmina Leijen en Maartje Duijnker, 19 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Jacob Duijnker, arbeider en Antje Halfweeg 6. 02-06 Dirk Doves, 20 jaar, visser, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Abraham Doves, visser en Trijntje Ta kes en Dieuwertje Lont, 19 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Jan Lont, visser en Aaltje Metselaar 7. 07-06 Arie Bakker, 33 jaar, visser, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Arie Bakker, visser en Grietje Zomer dijk en Antje Wit, 18 jaar, geboren en wo nende te Wieringen, dochter van Klaas Wit, visser en Maartje Nannes 8. 09-06 Cornelis Bakker, 25 jaar, banketbak ker, geboren te Schagen en wonende te Wieringen, zoon van Cornelis Bakker, arbeider en Geertje Tijsen en Maartje de Vries, 24 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Simon de Vries, kastelein en Pietertje Heijblok 9. 16-06 Cornelis Snooij, 28 jaar, landman, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Willem Snooij, landman en Geertje Keijzer en Geertje Tijsen, 25 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Meijert Tijsen, kastelein en Pietertje Tijsen 10. 05-07 Klaas Wiegman, 23 jaar, landman, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Pieter Wiegman, landman en Maartje Takes en Jansje Bakker, 23 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Arie Bakker en Antje Halfweeg Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 19e jaargang nr. 4 - 2007

Op de Hòògte - Wieringen | 2007 | | pagina 5