- 35 - Haar kinderen en later haar klein- en achter kleinkinderen namen in haar leven een belang rijke plaats in. Haar laatste jaren sleet ze in het zorgcentrum Noorderlicht, waar ze op maandag 20 maart 1995 is overleden. Dit artikel is tot stand gekomen met de mede werking van: Mevrouw Lydia Mereboer-Koorn Mevrouw Tan Lont-Lont Mevrouw Pieternel Koorn-Schoen Mevrouw Selma van Wieringen-Koorn Mevrouw Annie Scheltus-Brouwer Bovenal wil ik de drie laatstgenoemde dames bedanken voor de vele gezellige uurtjes die we samen hebben doorgebracht. Haar handen hebben voor ons gewerkt, haar hart heeft voor ons geklopt. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat wij haar zolang in óns midden mochten hebben, geven wij kennis dat, na een liefdevolle verzorging in'Noorder licht", is overleden onze lieve moeder en oma SIJTJE KOORN-SCHELTUS sinds 6 juni 1986 weduwe van Comelis Koom op de leeftijd van 88 jaar. Hippolytushoef: Nan Koom Petemei Koom-Schoen Lydia en Hans, Petemei, Jorieke Cees en Nanine, Jenneke, Nienke, Marline Selma en Sjouke, Wouter, Nanda, Noortje, Ted Wendy en Simon, Stan, Stef Hippolytushoef: Selma van Wieringen-Koom Wil van Wieringen Arjen en Jolanda Sandra en Sepp, Stefan Hans en Sandra Hippolytushoef, 20 maart 1995, zorgcentrum "Noor derlicht", Parklaan 41. Correspondentie-adres: N. Koom, Belt 16a, 1777 HH Hippolytushoef. Onze moeder en oma is opgebaard in de aula van "Noorderlicht", waar woensdag 22 maart van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen. De crematieplechtigheid vindt plaats donderdag 23 maart om 10.00 uur in het crematorium te Schagen. Vertrek van "Noorderlicht" om 9.15 uur. Na de plechtigheid is in de koffiekamer van het crematorium nog gelegenheid tot condoleren. Annelies Vries-Pathuis zond ons deze foto: Ik zend u een foto van een tafereeltje op het land gemaakt, van wanneer deze foto is weet ik niet pre cies. Op de foto staan on der anderen mijn vader Harm Pathuis en mijn oom Eerko Hartman. Eerko Hartman zit bo ven geheel rechts en mijn vader zit bovenaan der de van rechts. Misschien kunnen jullie hier wat mee. De redactie zou graag van u horen als u meer namen weet van per sonen die op deze foto staan Andere bijzon derheden zijn ook wel kom. Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 19e jaargang nr. 1 - 2007

Op de Hòògte - Wieringen | 2007 | | pagina 37