- 118 - Eerste Communie mei 1982 Achterste rij v. I. n. r.Ron van Schaik, Christa Ker- dijk, John Neidhöfer, Ma- rit van Vliet, Peter Man lus, Damëlle Glim, Remco Stoop, Mariska Mol, Ron Groen, Diana Edens, Arno van der Berg. Tweede rij: Marieke Kla ver, Sandra de Haan, Peter Geurts, Peggy Roolvink, onbekend, Joland Uijthof, Maryon de Ridder, Henny Steigstra. (foto Neidhöfer) den. Als de leerlingen worden aangemeld wordt dat tegen de ouders gezegd. Wij hebben daar nooit problemen mee gehad. Is het onderwijs veranderd na de loskoppeling kerk en school? Daarna is er veel veranderd in het onderwijs. De pastoor komt nu niet meer op school, de gods dienstlessen geven wij zelf. Hoe is het schoolvervoer nu geregeld? Er bestaat al jaren geen schoolvervoer meer. Er komen geen kinderen uit Den Oever enWesterland meer op onze school, alleen nog bij uitzondering. Hoe worden de evenementen geregeld? We gaan na de zomervakantie met schoolreisje, in september is het veel rustiger. Vroeger gingen we met twee groepen, nu zijn het er drie. Groep 8 gaat ook nog drie dagen naar Texel. Natuurlijk vieren we ook het Sinterklaasfeest. Dan zijn er nog de schooltoernooi- en met alle scholen van Wieringen. In de herfst schoolhandbal op twee woensdagmiddagen in de sporthal, eind januari schoolbasketbal ook in de sporthal, in het voorjaar dammen en schaken in de Dentele en eind april schoolvoetbal in Den Oever. Andere dingen die gevierd worden zijn onder meer Carnaval, Witte Donderdag, de verjaardag van de directeur. We krijgen dan veel hulp van de ouders, ook bij andere activi teiten zoals handenarbeid op school en klusjes die gedaan moeten worden. Wie zijn in die jaren uw collega's geweest? Ik kwam voor Bert Loots in de plaats. Meester Clijnk was toen hoofd van de school. Dan was er nog Nico Bot. Simon Eg kwam later, zijn vrouw is tijdelijk vierde leerkracht geweest. In 1972 ging Clijnk weg en kwam C.J. Visser als hoofd. Hij is na ongeveer dertig jaar opgevolgd door René de Kort. Klassenfoto uit 1979. Met jufYvonne voor het nieuwe schoolgebouw. (foto Neidhöfer) Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 18e jaargang nr. 4 - 2006

Op de Hòògte - Wieringen | 2006 | | pagina 16