- 67 - Nu in 2006 kunnen we lezen hoe Gerbrand en Maartje invulling aan hun huwelijk hebben gegeven. Zoals dat meestal gaat wisselen goede en minder goede tijden elkaar af. Eenenvijftig jaar zijn ze samen geweest, een lange periode. Vijf kinderen werden aan hun zorgen toevertrouwd en zorgden op hun beurt voor nageslacht. Ik eindig bij de achterkleinkinderen. Let nu vooral op - heel bijzon der - de vernoeming bij naamgeving van vader op zoon. Jan-Gerbrand enz. waar strikt de hand aan werd gehouden door de jaren heen. Ook de muziek heeft bij de familie Smid en belangrijke rol ge speeld. VI. n. r. Jan, Piet, Piet, Cor, Bets, Marie, Anna, Marie, Gerritje en Meijert Mijn dank Verder wil ik bedanken: CHENKINGEN Van Arend de Vries uit Harlingen: Foto's van De Haukes nr. 48 en van kapsalon Zoons met wierschuur. Van J. Tijsen: Oude kranten van diverse jaren. Van de familie Rump: Glasplaten uit de nalatenschap van grootvader Hermanus Rump. Het betreft vijfendertig foto's van Wieringen en een kist vol afbeeldingen van personen Van AnsTijsen witte café): Een grote hoeveelheid ansichtkaarten uit de erfenis van haar moeder. Van Nastassja Beer uit Den Oever (Christelijke Hogeschool in Leeuwarden): Moduulopdracht over de Afsluitdijk (in het Engels) gaat vooral uit naar Marieke en Piet Dekker, voor de hartelijke ontvangst en voor de informatie. Ook mijn dank aan de overige leden van de familie Smid en het huisarchief Nan Mulder (Nzn):Wieringer geslachten Het Rotganzenboek Het Lontenboek De gemeente Wieringen Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 18e jaargang nr. 2 - 2006

Op de Hòògte - Wieringen | 2006 | | pagina 37