- 58 - dochter van Jan Doves en Margaretha Dasburg 11. 15-06 Cornells Dijkshoorn, jongman, 29 jaar, arbeider, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Willem Dijkshoorn en Maartje Bakker en Maria Heijblok, jongedochter, 29 jaar, geboren en wonende te Wieringen, doch ter van Simon Heijblok en Geertje ten Bokkel 12. 29-06 Jan Baijs, jongman, 22 jaar, visser, gebo ren en wonende te Wieringen, zoon van Pieter Baijs en Geertje Scheltus en Jansje ter Keurst, jongedochter, 22 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Gerrit ter Keurst en Ariaan- tje Kooij 13. 29-6 Nan Scheltus, jongman, 29 jaar, visser, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Nan Scheltus en Ariaantje Wiegman en Antje Doves, jongedochter, 26 jaar, ge boren en wonende te Wieringen, dochter van Simon Doves en Frederika Minnes 14. 01-07 Hermanus Jacobus Krommedam, jongman, 22 jaar, visser, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Hen drik Krommedam en Elisabeth Pot en Trijntje Engel, jongedochter, 21 jaar, ge boren en wonende te Wieringen, dochter van Pieter Engel en Jansje Riefke 15. 15-07 Jacob Bruul, jongman, 23 jaar, schri jver, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Jan Bruul en Trijntje ten Bokkel en Gerritje Lont, jongedochter, 21 jaar, ge boren en wonende te Wieringen, dochter van Pieter Lont en Antje Poel 16. 31-08 Meijert Koorn, jongman, 31 jaar, koop man, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Cornelis Koorn en Neeltje Dekker en Elisabeth Spaans, jongedochter, 23 jaar, geboren te Haarlemmermeer en wonende te Rotterdam, dochter van Abram Spaans en Maartje Meijer 17. 14-09 Sierd de Vries, jongman, 34 jaar, hoofd ener school, geboren te Koudum en wonende te Wieringen, zoon van Anne de Vries en Gerbrig Douwes Reidsma en Petronella Schermer, jongedochter, 24 jaar, geboren te Hoogwoud en wonende te Wieringen, dochter van Simon Schermer en Debora Baudina Vetter 18. 30-09 Germen de Haan, jongman, 28 jaar, landman, geboren en wonende te Wi eringen, zoon van Cornelis de Haan en Neeltje Kuut en Sijtje Kuit, jongedochter, 19 jaar, gebo ren en wonende te Wieringen, dochter van Meijert Kuit en Maartje Takes 19. 14-10 Sjoerd Gorter, jongman, 32 jaar, visser, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Evert Gorter en Martha Anna van Keulen en Trijntje Dekker, jongedochter, 20 jaar, geboren en wonende te Wieringen, doch ter van Simon Dekker en Antje Rotgans 20. 14-10 Gerbrand Smid, jongman, 25 jaar, vis ser, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Jan Smid en Gerritje Bakker en Maartje Tijsen, jongedochter, 24 jaar, geboren en wonende te Wieringen, doch ter van JanTijsen en Antje Metselaar 21. 14-10 Cornelis ten Bokkel, jongman, 23 jaar, visser, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Jacob ten Bokkel en Dieuwertje Lont en Trijntje Kok, jongedochter, 25 jaar, ge boren en wonende te Wieringen, dochter van Maarten Kok en Maartje Bais 22. 25-11 Jan Tijsen, jongman, 22 jaar, brood bakker, geboren en wonende te Wierin gen, zoon van Meijert Tijsen en Pietertje Tijsen en Wijntje Koorn, jongedochter, 22 jaar, geboren en wonende te Wieringen, doch ter van Jan Koorn en Trijntje Zomerdijk 23. 21-12 Meijert de Haan, jongman, 49 jaar, landman, geboren en wonende te Wie ringen, zoon van IJze de Haan en Maar tje Veerdig en Hilletje Schram, 35 jaar, weduwe van Jacob Landman, geboren te Barsinge- rhorn en wonende te Wieringen, dochter van Jan Schram en Grietje Keizer Met dank aan de afdeling Burgerzaken van de ge meente Wieringen Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 18e jaargang nr. 2 - 2006

Op de Hòògte - Wieringen | 2006 | | pagina 28