Qerslag algemene leoenvergadering 2005 - 8 - De algemene ledenvergadering werd gehouden op 17 maart 2005 in de openbare bibliotheek aan het Kerkplein 23 te Hippolytushoef. Aanwezig van het bestuur: Gerard Numeijer, voorzitter; Henk de Graaf, penningmeester; Gea Klein- Hamming, secretaris; Menno Smit; Lies Jacobs-Hijlkema; Andries de Wit; en Gert-Jan Visser. Afwezig van het bestuur: Arina Zwanink. Aanwezig van de redactiecommissie: Nettie Rienstra-Mulder, voorzitter; Nel Vriezema-Omis; Tiny Hoogschagen-Metselaar; Bob Gorter en Joop Vink. Afwezig van de redactiecommissie: Jannie Zwarts-Schutte, secretaris. 1Opening Afbericht gedaan door John Awater. Welkom door de voorzitter aan de 54 leden die naar deze avond zijn gekomen. Speciaal woord van welkom aan Piet Kraan, die deze avond twee films zal gaan vertonen. De eerste over het ont staan van de Wieringermeer en de tweede over de hongerwinter, de wielerbaan, landbouwfeest 1955 en het voetbalveld van Succes. 2. Mededelingen en notulen van 11 maart 2004 Mededeling betreffende de verhuizing naar nieuwe locatie. Deze zal begin april plaatsvinden. Notulen: akkoord. 3. Jaarverslag secretaris Verslag akkoord, geen vragen. 4. Financieel verslag penningmeester Penningmeester geeft toelichting op verslag. Verslag akkoord, geen vragen. 5. Verslag kascontrolecommissie De kascontrolecommissie bestaat uit de heren Peeters, Doves en Luyt. De heren Peeters en Luyt hebben de financiën gecontroleerd en goed bevonden. Toelichting van de heer Peeters: "De vereniging mag zijn gelukkig prijzen met zo'n penningmeester". 6. Benoeming nieuw kascontrolecommissielid In verband met reglementair aftreden van P. Luyt en het aftreden van de heer J. Doves wegens gezondheidsproblemen worden twee nieuwe leden benoemd: de heren De Vries en K. Bakker. 7. Verslag redactiecommissie Verslag akkoord, geen vragen. Afscheid wordt er genomen van Nettie Rienstra-Mulder, Jannie Zwarts-Schutte en Joop Vink. Nieuwe leden redactie: Nel Vriezema-Omis; Tiny Hoogschagen- Metselaar; Bob Gorter en Gea Klein-Hamming. 8. Vaststelling contributie 2005 De contributie blijft 15,- per jaar. 9. Bestuursverkiezing Aftredend en herkiesbaar: Menno Smit, Andries de Wit, Henk de Graaf en Arina Zwanink. Al len worden herkozen. 10. Rondvraag Bob Gorter stelt zich aan de vergadering voor; komt uit het onderwijs, houdt van schrijven, geschiedenis en bladen samenstellen. Tan Lont-Lont krijgt uit handen van de voorzitter 'De Kei' aangeboden voor de vele werkzaam heden die zij binnen de vereniging heeft, en nog steeds doet, gedaan. Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 18e jaargang nr. 1 - 2006

Op de Hòògte - Wieringen | 2006 | | pagina 10