j LECHTiQE Geloofsbelijdenis in 1944 D NHOUDSOPGAVE - 96 - De genealogische commissie en enkele anderen hebben aandacht besteed aan de namen van de personen op de foto op bladzijde 39 van "Op de Hoogte" 2005-2. Dat heeft geleid tot het volgende resultaat: Staand van links naar rechts: naam Dina Beukers (Diny) Wilhelmina J. van Dongen Geertruida M. Thoma (Truus) Lena Schellevis Pastoor H.C.A.M Kouwenhoven Toos van Dongen Geertruida Hofstetter (Truus) Maria G. Hofstetter Geertruida C. de Boer (Truus) Meester Snijder Elisabeth A. Kaptein (Ellie) Johanna C. Rasch (Hannie) Maria J. van Mook Catharina M. Huting (Tienke) kind van Joh. F.A.- Franciscus Hendrik- Johan A- Johan A- Cornelis - Martinus- Theodorus A. Johannes- Hendricus J.- Voorste rij van links naar rechts: Elisabeth G. van Mook (Lies) Catharina A. Boersen Gerardus J. Conijn Frans Smits Frits Koopmans Albertus Beukers Johannes D. v.d. Made (Jan) Guus Geuzenbroek Johannes H. Huting (Jan) Hermanus Th. Boersen Theodorus H. Boersen Alida M. Boersen Maria H. Kaptein (Riet) Johannes- Hendricus- Theodorus E.- Freerk- Johannes F.A.- Cornelis J.- Hendricus J.- Hendricus- Cornelis- Cornelis- Martinus- Van de bestuurstafel door Gerard Numeijerblz. 65 Afscheid van de bibliotheek door Gea Klein-Hamming blz. 66 Het archief van de Historische Vereniging Wieringen blz. 67 Stamboom Takes en oude foto's in de Westerlanderkerk door de Genealogische Commissie blz. 67 De buurtschap Zandburen door Tiny Hoogschagen-Metselaar blz. 68 Nogmaals de Sammelkeskuul door Lydia Kooijblz. 87 en Wilhelmina Engel Elisabeth J. van Kampen Geertruida A de Boer Maria C.M. Langes Maria C.M. Langes Maria Vroone Theodora A. Dekker Cornelia Boerdijk Gerarda G. Mostert Jansje Krommedam Gerarda G. Mostert Elisabeth Krommedam Anna Poppen Cornelia Numeijer Wilhelmina Engel Petronella Verbiest Jansje Krommedam Elisabeth Krommedam Alida J. Numeijer Alida J. Numeijer Theodora A. Dekker De spoorlijn over de Afsluitdijk door J. van Wieringen blz. 88 De Wieringer Courant van augustus 1946 blz. 93 Excursie 2005 van de Historische Vereniging Wieringen door Gea Klein-Hammingblz. 94 Van de Ledenadministratie blz. 95 Aanvullingen en verbeteringen blz. 95 Schenkingen door Nel Fijnheer-Rotgans blz. 95 "Plechtige geloofsbelijdenis"blz. 96 Inhoudsopgaveblz. 96 Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 17e jaargang nr. 3 - 2005

Op de Hòògte - Wieringen | 2005 | | pagina 34