KRGERLIJKE STAND ANNO 1905 - HUWELIJKEN - 52 - 1 05-02 Simon de Haan, jongman, 28 jaar, schipper, geboren te Den Helder en wonende te Wieringen, zoon van Jan de Haan en Maartje Smit en Aaltje Wiegman, jongedochter, 26 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Simon Wiegman en Elisabeth Halfweeg 2. 05-02 Nan Poel, jongman, 19 jaar, schipper, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Arie Poel en Maartje Halfweeg en Neeltje Wiegman, jongedochter, 18 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Simon Wiegman en Elisabeth Halfweeg 3. 17-02 Jan Kuut, jongman, 23 jaar, visser, geboren en wonende te Wieringenr, zoon van Dirk Kuut en Bregje Breet en SijtjeTijsen, jongedochter, 23 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van PieterTijsen en Volke Omis 4 17-02 Maarten Kooij, weduwnaar van Trijntje Doves, 38 jaar, visser, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Pieter Kooij en Grietje Keijzer en Trijntje Jongkind, jongedochter, 20 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Jan Jongkind en Geertje de Jong 5. 26-02 Albertus van Savoijen, jongman, 24 jaar, arbeider, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Cornelis van Savoijen en Antje Hutman en Stijntje Everts, jongedochter, 19 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Jan Everts en Mietje Pruimboom 6. 10-03 Dirk Lont, jongman, 36 jaar, timmer man, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Dirk Lont en Maartje Poppen en Antje Vregat, 32 jaar, winkelierster, weduwe van Pieter Poppen, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Hendrik Vregat en Maartje Kuit 7. 09-04 Jan Luijt, jongman, 22 jaar, smid, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Pieter Luijt en Elisabeth Koorn en Geertje Asjes, jongedochter, 25 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Cornelis Asjes en Trijntje Bakker samengesteld door Nettie Rienstra-Mulder en Bob Gorter 8. 09-04 Bernhard Hendrik Kraan, jongman, 22 jaar, slager, geboren te Anna Paulowna en wonende te Wieringen, zoon van Anthonius Kraan en Wilhelmina Catharina Christina Elisabeth Lenghaus en Pietertje Luijt, jongedochter, 24 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Pieter Luijt en Elisabeth Koorn 9. 16-04 Cornelis Vermeulen, jongman, 28 jaar, landman, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Maartje Vermeulen en Trijntje Bekendam, jongedochter, 27 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Pieter Bekendam en Neeltje Schoenmaker 10. 23-04 Hermanus Dijkshoorn, jongman, 24 jaar, landman, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Cornelis Dijkshoorn en Trijntje Bais en Elisabeth Kuut, jongedochter, 23 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Cornelis Kuut en Maartje Dekker 1130-04 Jan Klein, jongman, 22 jaar, visser, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Jan Klein en Ariaantje Wigbout en Gerritje Kuit, jongedochter, 22 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Meijert Kuit en Maartje Takes 12. 05-05 Simon de Haan, jongman, 22 jaar, arbeider, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Lammert de Haan en Antje Pruimboom en Neeltje de Wit, jongedochter, 19 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Jan de Wit en Geertruida Beukema 13. 05-05 Jan de Jongh, jongman, 25 jaar, land man, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Willem de Jongh en Trijntje Koorn en Aaltje Metselaar, jongedochter, 24 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Jacob Metselaar en Dieuwertje Wagemaker 14. 07-05 Jan Meilink, jongman, 25 jaar, arbei der, geboren te Anna Paulowna en wonende te Wieringen, zoon van Jan Meilink en Dieuwertje Blom en Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 17e jaargang nr. 2 - 2005

Op de Hòògte - Wieringen | 2005 | | pagina 22