EDANKT Ons archief, waarvan de openstelling wordt verzorgd door Jaap en Nel Fijnheer en Arina Zwanink, werd weer goed bezocht. Ook heeft de vereniging wederom veel vragen kunnen beantwoorden d.m.v. het goed georganiseerde archief. De redactiecommissie heeft vier uitgaven, waarvan twee themanummers, verzorgd van "Op de Hoogte". Het eerste themanummer, het Molennummer, is in samenwerking met de Molen vereniging uitgebracht. Het tweede thema nummer, Notaris Obreen, is in samenwerking met de heer S. Zwarts uitgebracht. De uitgaven waren weer van een bijzondere kwaliteit, waarvoor de complimenten. De gravencommissie is eenmaal dit jaar in overleg geweest met de gemeente. De stand van zaken is dezelfde als vermeld in het verslag van 2003. Na verschillende telefonische- en elektronische contacten is het overleg weer op gang, 19 januari 2005 is het eerstvolgende overleg met de Gemeente. De contactpersonen bij de gemeente zijn, sinds de zomer: de heer H. Wonder en mevrouw J. Takes. Het regelmatig verschijnen in de media is iets uitgebreid en als zeer positief ervaren. Het jaar 2004 was een zeer actief en goed jaar, het jaar 2005 zal in het teken staan van de verhui zing naar het nieuwe Parkzicht. We zullen moeten afwachten wat het teweeg zal brengen. Namens de Historische Vereniging wil ik de volgende personen bedanken voor hun medewer king: Grietje Wilms-Lettinga Mw. Tijsen-Lont Mw. S. Bosma-Foekema voor gegevens en foto Doopsgezinde Kerk. voor gegevens Kapellehof. voor de gemaakte foto's. voor 48 foto's en gegevens van drie kerken. voor de foto's Gereformeerde Kerk. voor gegevens en foto's over verschillende onderwerpen. Mw. N. Vriezema-Omis Mw. G. de Boer-Visser Mw. I. de Vries Dhr. J. Conijn De kerkenraad van de Gereformeerde Kerk dat ik mocht zoeken in hun gegevens 100 jaar) om voor de Historische Vereniging hun kerk ook in het archief op te nemen. 4- Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 17e jaargang nr. 1 - 2005

Op de Hòògte - Wieringen | 2005 | | pagina 6