Qieuwe leden, verhuizingen E.D. ORRECTIES EN AANVULLINGEN CHENKINGEN NGEZONDEN BRIEF -31 - Op bovenste foto op bladzijde 147 van nummer 2004-4 staat het echtpaar Simon Mostert en Antje Snooij. Simon is een zoon van Jacob- Pietertje Koorn, geboren 29-4-1876 en overleden 19-8-1921. Antje is een dochter van Willem- Geertje Keizer, geboren 22-10-1874 en overleden 9-5-1930. De auteur van het artikel "Toegang tot het verleden" in nummer 2004-4, bladzijde 145 is niet D. Numeijer, maar Tiny Hoogschagen, redactielid. Niet ontvangen Foto Wieringer Dangsers van Ed en Joke Moerkerke Hippolytushoef. Kaart van Wieringen/Wieringermeer i.v.m. de Zuiderzeewerken van Marian Kager Westerland. Diverse foto's zoals uitbetaling MUZ Zuiderzeewerken van mw. P. Hegeman-Sabbe. Driemaandelijkse berichten betreffende Zuiderzeewerken. Ingebonden 1927 t/m 1932 van Ben van Rijswijk. De orde van de zotte schar aan J. Bakker geschonken door mw. R. v/d Hulst-Bakker Den Oever. Twee groepsfoto's met alle namen van Mw. A. Keppel-Tijsen Anna Paulowna Artikelen uit diverse bladen van dhr. J. Feenstra. Een aantal gekopieerde kadasterkaarten en een kopie huisregister 1920 in multomap van Dhr. A. Waterman Anna Paulowna. Albuquerque 6 okt 2004 Aan de Historische Vereniging, Ik geniet ontzettend van het tijdschrift, kijk er naar uit en soms lijkt het zo lang te duren voor er weer een nieuwe aflevering komt. Ik heb alle publicaties en vind het jammer dat mijn kinderen het niet kunnen lezen. Al de verschillende onderwerpen, levensgeschiedenissen, en gewoontes en levenswijze van het vroe gere Wieringen zijn zo boeiend. Ik realiseer me hoeveel werk en moeite dit inhoudt, maar ook veel liefhebberij. Keep up the good work. Heel erg bedankt. Nell Monteith Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hóögte" - 17e jaargang nr. 1 - 2005

Op de Hòògte - Wieringen | 2005 | | pagina 33