8. VASTSTELLING CONTRIBUTIE 2004. Contributie blijft 15,- per jaar. 9. BESTUURSVERKIEZING. Aftredend en herkiesbaar: E.M. Jacobs-Hijlkema, G.J. Visser en G.C. Klein-Hamming. Het bestuur stelt voor te benoemen tot lid van het bestuur: de heer G.J.C.M. Numeijer. Aftredende bestuursleden worden herkozen en als nieuw bestuurslid komt de heer G. Numeijer in het bestuur. Hij zal de taak van voorzitter op zich nemen. De heer. G.J. Visser treedt af als voorzitter en wordt vice-voorzitter bestuurslid. 10. RONDVRAAG EN SLUITING. Mevrouw J.K. Rienstra-Mulder: Vraag: Hoe staat het met de graven op Zandburen en Stroe? Antwoord: De gemeente is bezig met een reorganisatie binnen de behandelende afdeling. De gra ven die door de Historische Vereniging zijn aangegeven om niet te ruimen zullen, tot nader order, blijven bestaan. Het is de bedoeling dat deze graven zullen worden aange merkt als monument, dit moet nog definitief worden vastgelegd in een Gemeentelijk Besluit, wat in de loop van 2004 zal worden afgegeven. Ijzer-de Wit: Er staan twee panden leeg in de Hoofdstraat, is dat niet iets voor de vereniging? De panden zijn financieel niet op te brengen door de vereniging. Er volgen enkele opties van eventueel beschikbare ruimtes: Kerken; Kappellehof; kelder Noorderlicht, Vikingschip. Al deze ruimtes zijn door de vereniging bekeken maar zijn of te duur, hebben geen verwarming (wat een vereiste is voor de boeken), niet toegankelijk genoeg, niet centraal gelegen of zijn toch niet beschikbaar. De heer P. Luyt: Vraag: Drukkosten 2600,- hoger in de begroting? Antwoord: Dit komt door de extra editie het "Molennummer", waar de Molenvereniging er 500 van heeft besteld. Is tegen geboekt aan de ontvangstkant. De heer A. Blaauboer: Heeft een opmerking over de laatste Op de Hóógte. Dit wordt besproken met de redactiecommissie. 11. SLUITING. Mevrouw J. K. Rienstra-Mulder (Nettie) wordt naar voren gevraagd en krijgt de Kei, die staat voor het Erelid zijn, overhandigd. Ze heeft 15 jaar in de Redactie Commissie en /of het bestuur gezeten, zij was van het begin af lid van de vereniging. In de jaarvergadering van 2005 hoopt ze de voorzittershamer van de commissie over te kunnen dragen aan een nieuwe voorzitter. Tevens zijn er bloemen voor mevrouw C J. Zuidema-Mulder. Omdat ze niet aanwezig is worden ze op een later tijdstip thuis gebracht. De nieuwe voorzitter overhandigt bloemen aan de heer G.J. Visser, als dank voor zijn inzet, en is blij dat hij in het bestuur zal blijven. Om 21.00 uur sluit de vergadering en de avond wordt vervolgd met een film, Oude en Nieuwe Gebouwen, van de heer Piet Kraan. Afbericht voor de avond is gedaan door: dhr. A. de Vries uit Harlingen. Mevrouw M. Vraag: Antwoord: Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hóógte" - 17= jaargang nr. 1 - 2005

Op de Hòògte - Wieringen | 2005 | | pagina 11