De Haan IETS VOOR MIJ..., DIE REDACTIE! TAMB00M - 122 - Als rode draad door al dit gebeuren wordt ons alom zeer gewaardeerde blad "Op de Höögte" uit gebracht. Dit jaar o.a. met een themanummer over de Wieringer molens en een extra dik nummer met als onderwerp notaris Obreen, geschreven door Stef Zwarts, waar een lange en zeer zorgvuldi ge voorbereiding aan vooraf ging. Bij de redactie is er dringend behoefte aan uitbreiding, ook door dat volgend jaar enkele mensen ons gaan verlaten, meer info hierover zie elders in dit blad. Nou al met al dus activiteiten alom, en we hopen ook zo op deze voet door te gaan, nogmaals zon der enthousiaste en actieve mensen lukt dit allemaal niet. Hartelijk dank aan een ieder die op zijn of haar manier bijdraagt om dit allemaal te realiseren. Tot slot wens ik u prettige feestdagen en het allerbeste voor het nieuwe jaar toe. Met vriendelijke groet, Gerard Numeijer, voorzitter "Op de Höögte" is een leuk blad vindt u? U leest het met plezier. En u weet vaak veel van de geschiedenis van Wieringen en van de mensen die er wonen of woonden. U vertelt daar misschien vaak over, maar u aanmelden als redactielid, ja dat gaat u echt te ver. U leest alles wel in het blad. Maar dat blad moet wel worden gemaakt, ook in de komende jaren en dat gaat zeker niet vanzelf. U vindt mis schien dat u geen artikelen kunt schrijven. En dat u daarom geen deel kunt uitmaken van een redactie. Jammer, dan gaat er mogelijk wel kennis en hulp verloren. Feiten die anderen ook zouden kunnen interesseren blijven voor altijd verborgen. Wat zou een oplossing kunnen zijn? U zou bijvoorbeeld, als u iets te melden hebt, dat kunnen opschrij ven. Wij maken er in overleg met u wel een artikel van. U zou zich zelfs als aspirant-redactielid kunnen aanmelden, geheel vrijblijvend, ter oriëntatie. Wat is de redactie eigenlijk, wat is de werkwijze, wat is de taakverde ling? Wat wordt er eventueel van mij verlangd als ik mij aanmeld? Is het niet een beetje griezelig, iets onbekends en zeker niets voor u? Kom dan toch maar eens (de kat uit de boom) kijken op de avond die de redactie voor alle belangstellenden en personen die overwegen in de toekomst mee te werken bij voldoende belangstelling organiseert. Er wordt dan vrijblijvend uitleg gegeven wat wij zoal doen en waarom het van groot belang is voor het blad dat we er mensen bij krijgen. U kunt zich opgeven bij Nettie Rienstra-Mulder, 0227-593847 of bij Jannie Zwarts-Schutte, 0227-592154. Als u eerst meer wilt we ten, kunt u bij hen informeren. Wij willen een leesbaar, informatief en interessant blad blijven maken, maar dat kan absoluut niet zonder uw hulp. We zouden het erg waarderen als we meer redactie leden kregen. Komt u vooral eens kijken. Het is erg leuk werk, dat kan ik u verzekeren. Bob Gorter De genealogische commissie heeft een stamboom van de familie De Haan te koop. Dit is dezelfde stamboom, die te zien was op de weekenden in Westerland, alleen is deze stamboom kleiner nl. 2.70 meter lang. De prijs is 40.00. Tel. 0227-511604 De i redactie wenst u veel i Geluk i en CYL,cuu>j^' voor n 1 Historische Vereniging Wieringen - "Op de Höögte" - 16e jaargang nr. 4 - 2004

Op de Hòògte - Wieringen | 2004 | | pagina 4