Akten Mn Huwelijken en Echtscheidingen URGERLIJKE STAND ANNO 1904 Huwelijken 1904 Voorblad Akten van Huwelijken en Echtscheidingen - 140 - samengesteld door Joop Vink 1. 26-02 Wijbrand Willem Schermerhorn, jongman 29 jaar, landman, geboren en wonende te St.Maarten, zoon van Wijbrand Schermerhorn en Trijntje Stammes en Bregje Rotgans, 21 jaar, geboren en wonende te Wieringen dochter, van Simon Rotgans en Aaltje Snooy 2. 28-02 Cornelis Tijsen, jongman 30 jaar, landman, geboren en wonende te Wieringen, zoon van MeijertTijsen en Maartje Lont en Reinoutje Kuit, 25 jaar (weduwe van Jacob Kaan), geboren en wonende te Wieringen, dochter van Jan Kuit en Geertje Wagemaker 3. 25-03 Hark Jan Rus, jongman, 25 jaar, landman, geboren en wonende te Haarlemmermeer, zoon van Cornelis Rus en Jantje Boot, beiden overleden en Petronella Hartog, 21 jaar, gebo ren te Mijdrecht en wonende te Wieringen, dochter van Gerrit Hartog en Louiza Johanna Vetter 4. 31-03 Klaas Minnes, jongman 25 jaar, broodbakker, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Simon Minnes en Elisabeth Wagemaker en Sijtje de Jong, 22 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Simon de Jong en Trijntje Maars 5. 03-04 Nan Koster, jongman 23 jaar, vis- scher, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Jan Koster en Trijntje Zomerdijk en Maartje Poel, 21 jaar, geboren en wonen de te Wieringen, dochter van Nan Poel en Geertje Visser 6. 10-04 Nan Baijs, jongman 28 jaar, visscher, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Jacob Baijs en Trijntje Scheltus en Geertje Kroon, 30 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Cornelis Kroon en Trijntje Tijsen 7. 10-04 Cornelis Kroon, jongman 25 jaar, tim merman, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Cornelis Kroon en Trijntje Tijsen en Aaltje Feikes, zich noemende en schrijvende Aaltje Dirks, 19 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Jan Feikes, zich noemende en schrijvende Jan Dirks en Trijntje Lont. Dit huwelijk werd ontbonden op 23 Mei 1918. Eerste bladzijde. Door Ons President van de Arrondissements-Rechtbank ALKMAAR, is dit register, bestemd tot het inschrijven der in de Gemeente WIERINGEN, gedurende het jaar negentienhonderd vier, gekantteekend op de eerste en de laatste bladzijde, terwijl voorts alle twintig bladen van het Register zijn gewaarmerkt. den j? Dubbel gedaan te ALKMAAR, negentienhonderd drie, 8. 10-04 Pieter Metselaar, jongman 23 jaar, vis scher, geboren en wonende te Wieringen, zoon van Jan Metselaar en Antje de Vries en Neeltje Kroon, 20 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Cornelis Kroon en Trijntje Tijsen 9. 17-04 Pieter Kranenburg, jongman 25 jaar, arbeider, geboren en wonende te Anna Paulowna, zoon van Abraham Kranenburg en Maria Pranger en Geertje de Wit, 18 jaar, geboren en wonende te Wieringen, dochter van Albert de Wit en Aagje Kramer 10. 01-05 Meijert de Vries, jongman 31 jaar, land man, geboren en wonende te Wieringe, zoon van Pieter de Vries en Pietertje Heijblok en Charlotte Elisabeth Kok, 31 jaar, gebo ren en wonende te Wieringen, dochter van Nan Kok en Trijntje Lont. Dit huwelijk werd ontbonden op 17 December 1922. Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 16c jaargang nr. 4 - 2004

Op de Hòògte - Wieringen | 2004 | | pagina 22