Historische Vereniging Wieringen AARVERGADERING Datum: 13 maart 2002 Tijd: 20.00 uur Plaats: Bibliotheek Kerkplein, Hippolytushoef. Verslag opgesteld door: Gea Klein-Hamming. Aanwezig bestuur: G.J. Visser, voorzitter, G. Klein-Hamming, secretaris, H. de Graaf, M. Smit en E.M. Jacobs-Hijlkema. Afwezig bestuur: A. de Wit en Arina Zwanink Aanwezig redactiecommissie: J.K. Rienstra-Mulder, voorzitter, J.C. Zwarts-Schutte, secretaris, J. Feenstra, N. Vriezema-Omis en C.J. Zuidema-Mulder. Agenda: 1. Opening 2. Mededelingen en notulen 14 maart 2002 3. Jaarverslag secretaris 4. Financieel verslag penningmeester 5. Verslag kascontrolecommissie 6. Benoeming nieuw kascontrolecommissie lid 7. Verslag redactiecommissie 8. Vaststelling contributie 2003 9. Bestuursverkiezing 10. Rondvraag 1. 2. Om 20.00 uur opent de voorzitter de vergadering. Een woord van welkom aan mevr. Smid, zij stelt voor deze avond een film beschikbaar over de Wiron ruiters, deze zal voor de pauze wor den vertoond en aan dhr. Tijsen die na de pauze dia's zal gaan vertonen, gemaakt van oude Wieringer ansichtkaarten. De opkomst is groot, 73 leden. Geen mededelingen. De notulen worden goedge keurd na een kleine op merking van dhr. Doves, over de zin waar het aan tal leden wordt vermeld. 3. Het gepubliceerde jaar verslag van de secretaris wordt met algemene stem men goedgekeurd. 4. Het gepubliceerde jaar verslag van de penning meester wordt, na uitleg over de hoge bankkosten, animo en plezier tijdens de laatstgehouden jaarvergadeirng. goedgekeurd. 5. Dhr. P. Luyt doet verslag namens de kascontrolecommissie. De boeken en bijbehorende be scheiden zijn goedgekeurd. 9 - Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 16e jaargang nr. 1 - 2004

Op de Hòògte - Wieringen | 2004 | | pagina 11