ORRECTIES EN AANVULLINGEN CHENKINGEN - Ill - Nummer 3, 2003 Themanummer Brandweer 1. biz. 81, namen bij de foto (van R. v. d. Hulst-Bakker): staand v.l.n.r. Herman Bodenstaff, Jan Luiken, Nico Bakker, Theo Boersen, Wim Keizer, Gerrit Vink, Wim Steiginga. Zittend v.l.n.r. Theo Heiligen berg, Piet v/d Hulst, Jack de Waal, Dirk Doorn, Jan Klein, Jaap Postema. 2. Foto van een schilderijtje van Siem Rotgans (Tuitjenhorn), gemaakt naar een ansichtkaart. Het is de Westelanderweg, met rechts voor de afslag naar de Westerlanderlaan. Waar het hek staat is nu Woonwereld. Maar 't gaat om 't piepkleine gebouwtje in het midden (links achter de rechterboerderij)Dat is het brandspuit huisje van Westerland. Daar staat nu het huis van Jan Worst. Naast het brandspuit huisje liep indertijd het Damsterpad. 1. 2. 3. 4. 5. 9. De redactie wenst u veel Geluk en Voorspoed voor 2004 toe. 2 ansichtkaarten van Den Oever, 1 foto kapel Den Oever en advertentie "De Gruij- ter" van Miep S. uit Den Oever foto's van Kapellehof van Charlotte Baas. 2 kaarten van Klaas Schat te Hippolytus- Veel gegevens en foto's van diverse kerken voor ons archief van Tannie Lont-Lont Hip- polytushoef, Ria Breed-Joffer Den Oever, Gerda Poel Hoorn. foto's o.a. van de fam. Landman door D. v Splunter Alkmaar. Een aantal "Op de Hoogtes" en knipsels van Oedzes van F. Rijs Hippolytushoef. Een bruin houten kistje, speciaal ingericht voor glasnegatieven. Het bevat 25 van zulke netatieven, 8x8 cm, voornl. Over zeegras. De schenking is van de KNNV= Koninklijke Nederlandse Natuurhistorische Vereniging in de persoon van mw. J. Marlous uit Zwaag. Via Theo Mulder kwam het kistje in het bezit van de HVW. 4 fotokaarten over Wieringen van Margriet van Rooijen. Koffer met kleding van de Stichting Visserij, Cultuur, Tentoonstellingen en Verenigingen (S.V.C.T.V.) Kaartje uit ±1887 6. 7. 8. Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 15e jaargang nr. 4 - 2003

Op de Hòògte - Wieringen | 2003 | | pagina 29