-77- Ordonans Pijphouders Slanghouders Slanghouders voor Westerland Slanghouders voor Stroe Arie Timmerman (grossier) Simon Dekker (aannemer), Pieter de Vries (aannemer) en Simon Scheltus (caféhouder) Dirk Lont (metselaar), Jan Slikker (timmerman), Cornelis Lont (metselaar), Jan Leen (timmerman), Anthonius Zwanink (metselaar), Reijnder J. Blaauboer (slager) en Petrus Glim (timmerman) Pieter Doves (visser), Jacob Duijnker (caféhouder), Jan Vermeulen (groentekoopman), Gerrit Rotgans (slager), Pieter C. Luijt (smid) en Meijert Mulder (aannemer) Johannes Klaver (timmerman), Hendricus Boersen (timmerman), Jan Kuut (landman), Johannes Rotgans (landman), Jan Mulder (landarbeider) en Jacob Mooi (landarbeider) Bij de motorbrandspuit te Den Oever: Opperbrandmeester Brandmeester Wnd. brandmeester Chef-monteur Monteurs Pijphouders Slanghouders Jacob Hegeman (aannemer) Jacobus Bakker (schilder) Meijert Tijsen (landman) Bernardus L.J. Vosse (garagehouder) Jacob Kuit (visser), Jan Poel (vrachtrijder), Pieter Tijsen (chauffeur) en Jacob ten Bokkel (smid-monteur) Cornelis Bakker (schilder), Cornelis J. Koorn (timmer man) enVolkert Bakker (aannemer) Cornelis P. Lont (schilder), Jan Hegeman (timmerman), Simon Bakker (visser), Jan W. Kossen (smid), Cornelis van Kalsbeek (zeilmaker), Klaas Kuiper (los arbeider), Joost de Krijger (rijwielhandelaar) en Dirk Tijsen (visser) Ca. 1960: de drie Wieringer brandweerkorpsen Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 15e jaargang nr. 3 - 2003

Op de Hòògte - Wieringen | 2003 | | pagina 19