- 10- 3. Het gepubliceerde jaarverslag van de secretaris wordt met algemene stemmen goedgekeurd. 4. Het gepubliceerde jaarverslag van de penningmeester wordt eveneens met algemene stemmen goedgekeurd. 5. De kascontrole commissie bestaat uit: Mw. M. Ijzer-de Wit, dhr. J. Mulder Pzn en Mw. E. Boeschoten. Dhr. J. Mulder doet namens de kascontrole commissie het woord. De boeken en bijbehorende bescheiden zagen er prima uit en werden goedgekeurd. De voorzitter dankt de commissie voor het gedane werk. 6. Mw. M Ijzer-de Wit is reglementair aftredend en wordt voor een periode van 3 jaar opgevolgd door dhr. P Luyt. 7. Het gepubliceerde jaarverslag van de redactie commissie wordt met algemene stemmen goed gekeurd. Mw. E.M. Jacobs-Hijlkema gaat uit de redactie, blijft wel in het bestuur. Mw. J.K. Rienstra-Mulder, mw. J.C. Zwarts-Schutte, mw. C.J. Zuidema-Mulder, Mw. N. Vrie- zema-Omis en dhr. J. Feenstra blijven aan. 8. Met de goedkeuring van de leden blijft de contributie gehandhaafd op 12,50. 9. Bestuursverkiezing; Nieuwe bestuursleden: Andries de Wit, Arina Zwanink en Henk de Graaf. Aftredend: Henk Braad en Henk Panjer. De twee Henken worden be dankt, met een bloemetje, voor de goede inzet en de prettige samenwerking. Aftredend en herkiesbaar: Menno Smit treedt af als penningmeester maar blijft aan als bestuurslid. Dit wordt vanuit de vergadering, met algemene stemmen goedgekeurd. 10. Bij de rondvraag zijn er geen vragen. Dhr. J. Vermeulen wil wel opmerken dat het raadzaam is, om het halen van informatie niet uit te stellen. Dhr. Vermeulen is bezig om allerlei informatie te verzamelen voor het Boerderijen boek, wat uitgegeven wordt in 2003. In het laatste halfjaar zijn er 3 mensen ontvallen, die zeker nuttige informatie konden vertellen, in zijn regio. De sluiting van de vergadering is om 20.45 uur. Voor de pauze vertoont dhr. P. Kraan een film over de periode 1950 tot 1960 en na de pauze een film over Oosterland, met in het bijzonder de Oosterlander Kerk. Aan het eind van de avond een dankwoord van de voorzitter aan dhr. P. Kraan en alle leden die deze avond aanwezig waren. Een ieder een wel thuis. Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 15e jaargang nr. 1 - 2003

Op de Hòògte - Wieringen | 2003 | | pagina 12