URGERLIJKE STAND ANNO 1902 Akten van Huwelijken en Echtscheidingen samengesteld door J.K. Rienstra-Mulder Voorblad Akten van Overlijden Huwelijken 103 Berate bladzijde. Door Ons President van de Arrondissements-Reohtbank ALKMAAR, is dit register, bestemd tot het inschrijven der in de Gemeente WIE RIN GEN, gedurende het jaar negentienhonderd twee, gekantieekend op de eerste en de laatste bladzijde, terwijl voorts alle twintig bladen van hel Register zijn gewaarmerkt. Dubbel gedaan te ALKMAAR, den negentienhonderd een. 1. 05-01-1902 Luit de Wit jongman, 22 jaar, koopman, geboren en wonende te Wieringen, z.v. Cornelis de Wit over leden en Elisabeth Wigbout, winkelierster wonende te Wieringen en Trijntje Tijsen, 25 jaar, zonder beroep, geboren en wonende te Wieringen, d.v. Pieter Tijsen, broodbakker en Antje Asjes beiden wonende te Wieringen 2. 20-02-1902 Klaas Klokman, 31 jaar, visserman, geboren te Oosthuizen en wonende te Wieringen, z.v. Willem Klokman visser te Oosthuizen en Pietertje Smit overleden en Antje Bekendam, 30 jaar, zonder beroep, geboren en wonende te Wieringen, d.v. Pieter Bekendam, landman wonende te Wieringen en Neeltje Schoenmaker overleden. Bij het huwe lijk erkend de vader een kind van het mannelijk geslacht, geboren in deze gemeente op 2 januari 1902. In het geboorteregister onder de naam Willem vermeld en als zoon van Antje Bekendam ingeschreven. 3. 21-02-1902 Simon Kalis, 27 jaar, landman, geboren te Haarlemmermeer wonende te Anna Paulowna, z.v. Cornelis Kalis overleden en Jantje Eleman ook wel genoemd Jannetje Eelman wonende te Texel en Ariaantje Vermeulen, 21 jaar, zonder beroep, geboren en wonende te Wieringen, d.v. Cornelis Vermeulen, visserman en Geertje Zomerdijk beiden wonende te Wieringen. 4. 20-03-1902 Jan Wigbout, 27 jaar, visser, geboren en wonende te Wieringen, z.v. Simon Wigbout, visser wonende te Wie ringen en Hilgonda Wagemaker overleden en Tjieske van Savoijen, 28 jaar, zonder beroep, geboren en wonende te Wieringen, d.v. Sijbrand van Savoijen, visser en Geertje Scheltus beiden wonende te Wieringen 5. 11-04-1902 Simon Omis, 28 jaar, schipper, geboren en wonende te Wieringen, z.v. Cornelis Omis en Maartje Rotgans, beiden overleden in der tijd Echtlieden en Neeltje Pool, 23 jaar, zonder beroep, geboren en wonende te Barsingerhorn, d.v. Willem Pool, visser en Trijntje Steen beiden wonende te Barsingerhorn 6. 13-04-1902 Cornelis Klein, 29 jaar, schipper, geboren en wonende te Wieringen, z.v. Albert Klein, landman en Maartje Maars beiden wonende te Wieringen en Neeltje Everts, 24 jaar, zonder beroep, geboren en wonende te Wieringen, d.v. Simon Everts, landman en Reinoutje Gorter beiden wonende te Wieringen 7. 20-04-1902 Cornelis Koster, 25 jaar, schipper, geboren en wonende te Wieringen, z.v. Jan Koster, arbeider en Trijntje Zomerdijk, beiden wonende te Wieringen en Neeltje Hutman, 29 jaar, zonder beroep, geboren en wonende te Wieringen, d.v. Arie Hutman, visser wonende te Wieringen en Guurtje Scheltus overleden. 8. 27-04-1902 Weert Poel, 19 jaar, schipper, geboren en wonende te Wieringen, z.v. Arie Poel, visser wonende op Wieringen en Maartje Halfweeg overleden en Catharina Feikes (zich noemende en schrijvende Catharina Dirks), 18 jaar, zonder beroep, geboren en wonende te Wieringen, d.v. Jan Feikes (zich noemende en schrijvende Jan Dirks), visser en Trijntje Lont beiden wonende te Wieringen 9. 04-07-1902 Pieter Post, 28 jaar, visser, geboren en wonende te Wieringen, z.v. Dirk Post, visser en Grietje Wiegman, beiden wonende te Wieringen en Geertje Tijsen, 29 jaar, zonder beroep, geboren en wonende te Wieringen, d.v. Johannes Tijsen, landbouwer wonende te Wieringen en Maartje de Vries overleden 10. 13-07-1902 Jurriën Halfweeg, 23 jaar, visser, geboren en wonende te Wieringen, z.v. Nan Halfweeg, arbeider en Jacoba Koster, beiden wonende te Wieringen en Antje Lont, 22 jaar, zonder beroep, geboren en wonende te Wie- Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 14c jaargang nr. 4 - 2002

Op de Hòògte - Wieringen | 2002 | | pagina 25