BEZOEKT tijdens de FLORA-tentoonstelling onze stand. Prima Lederwaren, Kam peer - artikelen Speciale Schooltassen enz. enz. Alles dadelijk leverbaar. Het Wieringer Sport en Lederhnis, P. GLIM, BELTSTRAAT 69, H.-HOEF TELEFOON 178. Gaal U kamperen Wij hebben tenten ln voorraad. 2-pers. tent f 0.00 per dag. 3-pers. tent f 0.90 per dag. 4-pers. tent l 1.20 per dag. Sporthuls P. Glim, H.-hoef. In 1958 wordt er gestopt met de schoenmakerij, het venten en de mark ten. Piet gaat nu kranten rondbren gen, Het Vrije Volk, Het Parool, Trouw en de Varagids. De bestelwagen wordt verkocht en een Solex aangeschaft. Later komen Mar griet, Donald Duck en Revue hier nog bij. Deze werden Qezin Qijm_ Achter v.l.n.r.: Vader, Rina, An- toen meestal nog moeder Trien. Vooraan v. I. n. r.Louwe Boe- rema vriend van Rie), Rie en Corrie. wekelijks afgerekend. De Margriet 60 cent, Do nald Duck 25 cent en de kranten 59 cent per week. Ook vrouw en kinderen hielpen mee bij het bezorgen van de bladen en kranten. In 1965 gaat Piet voor de Margriet werken, hij krijgt dan een auto (een Trabant) en gaat nu Wieringen, de hele Wieringermeer en een gedeelte van Anna Paulowna (de Oostpolder) bezorgen. Hij stopt dan met de kranten in Hippolytushoef. Trien, Piet en dochter Rie. men door Ton de Voegt. Piet gaat dan knutselen en te tuinieren. Als Piet 70 jaar is geworden in 1972 stopt hij met het bezor gen van de weekbladen. Zijn wijk wordt dan overgeno- van zijn rust genieten. Hij heeft nu ook volop tijd om te In 1966 verlaten 2 dochters het ouderlijk huis. In juli gaat Rina trouwen met Johnny de Greef en in december Corrie met Feb- be de Greef. Ze blijven beiden op Wieringen wonen. - 52 - Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 14e jaargang nr. 2 - 2002

Op de Hòògte - Wieringen | 2002 | | pagina 26