Akten van Huwelijken en Echtscheidingen URGERL1JKE STAND ANNO 1901 (DEEL 2) samengesteld door Nettie Rienstra en Corrie Zuidema - 110 - Huwelijken Door Ons President van de Arrondissements-Rechtbank 1. 27-01 Simon Jongkind 29 jaar beroep te schipper geboren te Wieringen wonende te Wieringen z.v. Jan ALKMAAR, Jongkind wonende te Gouda en Trijntje de Haan overleden en is dit register, bestemd tot het inschrijven der Maart je Tijsen 27 jaar zonder beroep geboren te Wieringen wonen de te Wieringen d.v. Pieter Tijsen broodbakker en Antje Asjes beide wonende te Wieringen in de Gemeente WIERINGEN, Getuigen: Gerrit Mante, bode 72 jr., Simon Bruul postbode 28 jr., gedurende het jaar negentienhonderd, gekant- Cornelis Slikker schoenmaker 28 jr., Jacob Mettes veldwachter 38 jr. t6ekend °P de eerSte en de laatste bladzijde, 2. 01-02 Jan Bakker 27 jaar landman gebo- terwijl voorts alle twintig bladen van het ren te Wieringen en wonende te Register zijn gewaarmerkt. Wieringen z.v. Simon Bakker land man en Dieuwertje Ruijter en Antje Snooij 39 jaar zonder beroep Dubbel gedaan te ALKMAAR, wonende te Wieringen d.v. Willem Snooij landman wonende te Wie- ^en achttienhonderd ringen en Neeltje de Haan overleden negen en negentig. m Getuigen: Gerrit Mante bode 72 jr, N Jacob Mettes veldwachter 38 jr., Cornelis Slikker schoenmaker 28 jr, Jan Metselaar schipper 53 jr. Voorblad, akten van huwelijken en echtscheidingen 3. 08-02 Jan Rotgans 21 jaar schipper geboren te Wieringen wonende te Wieringen z.v. Jan Rotgans schipper en van Maartje Ruijter beide wonende te Wieringen en Trijntje Bakker 24 jaar zonder beroep geboren en wonende te Wieringen d.v. Simon Bakker landman en Dieuwertje Ruijter beide wonende te Wieringen Getuigen: Gerrit Mante bode 72 jr., Willem de Jong broodbakker 38 jr., Nanning Jan Poel timmer man 41 jr., Jan Engel timmerman 28 jr. 4. 28-03 Pieter Lont 30 jaar landman geboren en wonende te Wieringen z.v. Jan Lont en Elisabeth Kuut beide overleden indertijd echtelieden en Trijntje Tijsen 25 jaar zonder beroep d.v. Jan Tijsen schipper en Antje Metselaar beide wonende te Wieringen Getuigen: Gerrit Mante bode 72 jr., Jacob Mettes veldwachter 38 jr., Albertus van Keulen rijksveld wachter 33 jr., Cornelis Slikker schoenmaker 28 jr. 5. 28-03 Izak Hocque 21 jaar arbeider geboren te Texel wonende te Den Helder z.v. Jacob Hocque arbeider wonende te Den Helder en Jannetje Wiegel overleden (de vader van de bruidegom verklaarde zich te noemen en te schrijven Ochquee) en Johanna Wilhelmina Vroone 21 jaar zonder beroep geboren en wonende te Wieringen d.v. Maarten Vroone arbeider en Jansje Koning beide wonende te Wieringen Getuigen: Gerrit Mante bode 72 jr., Hendrik Doesburg kleermaker 34 jr., Jan van Duin arbeider 55 jr., Jan Vroone koopman 45 jr. 6. 05-05 Albertus Mattheus Bakker 26 jaar schipper geboren en wonende te Wieringen z.v. Dirk Bakker koopman en Dievertje Elzer beide wonende te Wieringen en Trijntje Bekendam 24 jaar zonder beroep geboren en wonende te Wieringen d.v. Dirk Bekendam arbeider en Maartje Klein beide wonende te Wieringen Getuigen: Gerrit Mante bode 72 jr., Albertus van Keulen rijksveldwachter 33 jr., Cornelis Slikker schoenmaker 28 jr., Jacob Mettes gemeenteveldwachter 38 jr. 7. 05-05 Nan Mostert 37 jr. landman geboren en wonende te Wieringen z.v. Jan Mostert en Trijntje Tijsen beide overleden en Trijntje Mulder 21 jaar zonder beroep geboren en wonende te Wieringen d.v. Arend Mulder en Neeltje Vermeulen beide overleden (de voogden van Trijntje, Jan Otto van IJzendoorn arbeider wonen de te Anna Paulowna en Jan Vermeulen beroep landman wonende te Wieringen moesten toestemming verlenen) Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 13e jaargang nr. 5 - 2001

Op de Hòògte - Wieringen | 2001 | | pagina 16