BIJLAGE 6. Lijst van aangeslotenen op de gasfabriek, 16 februari 1916 -96- Art. 7 De lantaarnopstekers ontvangen uit de gemeentekas een vooraf met den Burgemeester en Wethouders overeen te komen bedrag per jaar, uit te betalen in driemaandelijkse termijnen. Behalve de bediening der lantaarns leveren zij daarvoor de nodige petroleum, lampenkatoen, lampeglazen, lucifers en de middelen tot schoonhouden. Tel kens wanneer geconstateerd wordt dat de lampen te laat zijn aangestoken, te vroeg gebluscht, niet behoorlijk branden of niet zuiver schoon zijn, kunnen Burgemeester en Wethouders de lantaarnopsteker eene boete van f 1 opleggen, welke van het bedrag hunner vordering wordt afgehouden. Bij ziekte of ontstentenis zorgen de lan taarnopstekers voor behoorlijke vervanging, waarvan onverwijld kennis wordt gegeven aan den Burgemeester. Bij onverschilligheid ten opzicht van de bediening of herhaalde beboeting kan de Raad op voorstel van Burge meester en Wethouders ook tusschentijds de lantaarnopstekers ontslaan. Aldus vastgesteld door den Raad der Gemeente Wieringen in zijne openbare vergadering van den 20e November 1905. Voorzitter Cavaljé Secretaris W.J. Bruul D.N. Mulder P. Kreijger T. Hennink C. Russelman M. de Jong B.H. Kraan C. Duijnker Wed. C. Kaan S. Mostert G. ten Bokkel M. de Haan P Kaan C.J. Bosker J. Numeijer J. Poppen Jacz H.J. Witkop E.M. Lossie S.C. Bakker M. Kaptein M.Jb. Mostert M. Gomes Jn. V. Keulen L. Berghuis M. Lont Wed. Koopman D. Oden Wed. J. Boersen Doopsgez. Kerk Wed. J. de Wit T. Buma J.W.de Goeje D. Minnes Wed. J.Veerdig Jac. Visser R. C. Kerk Fa. Wigbout Nooit Gedacht C. Numeijer R. C. Pastorie O.J. Bosker Jb. Bruul R. Tijsen S. Jonker P.F. Kuut M. v. d. Berg Jb. Duijnker Wed. C.J. v. Kelckhoven Postkantoor Gemeente Wieringen C. Grin S. Wigemaker P. Bruul C. Koorn Jz C. Kroon WJ. Bruul Wed. J. B. Berkemeijer N. Kuiper D. Mulder F. Lossie Jn. Lontjnz A. Peereboom J. Jongkind Jn. Visser H.E. Engel J.A. Dekker C. Slikker P Lont Jbz D. v.d. Pol J. Klein Cz WE. Coumou K. Minnes A. Engel J.N. Bruul Ger. Kerk D. Lont Dz Jb. Bakker H. G. Rump D. Lont Jz S. Jongkind C. C. Bakker WJ. Sanders P Keijzer N.J Poel Straatverlichting H. Smit H. Dijkshoorn Wed. J. Wigbout A. Kraan Jb. Wigemaker N.Kok G. Tijsen Rz Vakonderwijs C.M. Koorn S. Doves Gz Gemeente Wieringen Jb. Metselaar C. Huijbers Wed. W Huijbers A. AdmiraaL J.B. Tijm B. Kat E. Kaan H. v. d. Berg Jb. Lont Gz C. Kaan Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 13e jaargang nr. 4 - 2001

Op de Hòògte - Wieringen | 2001 | | pagina 26