Li ERICHT VAN DE REDACTIE De in september belegde bijeenkomst van bestuur en iedereen die iets voor de vereniging doet, is zeker voor herhaling vatbaar. Het is goed, dat zij die anoniem meewerken om de vereniging goed te laten draaien ook eens in het zonnetje gezet worden. Een zeer welkome geste van de W.L.T.O. is, dat de vereniging uitgenodigd werd een aanvraag in te dienen om geldelijke steun voor een project verband houdend met het agrarisch bedrijf. De vereni ging is bezig, met het oog op het jaar 2003 - het jaar van de boerderij - extra aandacht aan boerde rijen op Wieringen te besteden. Dan is zo'n steuntje in de rug natuurlijk zeer welkom. Buiten de genoemde activiteiten en de uitgave van "Op de Hoogte" is het bestuur nog op verschil lende bijeenkomsten vertegenwoordigd geweest. Alles overziend een goed jaar voor de vereniging. Met een gerust hart sluit uw secretaris zijn laatste jaarverslag af. Hij vertrouwt erop dat de vereni ging met het huidige bestuur nog lange jaren een belangrijke plaats in het Wieringer verenigingsle ven zal innemen. Jaap Fijnheer Alweer een redactie jaar ten einde. Men was vol lof over de prachtige uitvoering van "Op de Hoogte". Er zijn echter nog al wat telefoontjes geweest van mensen, die vertelden dat ze een blad tekort hadden ontvangen. Er zijn echter maar vier "Op de Hoogtes" verschenen i.p.v. vijf zoals we gewend waren. De reden was dat de kosten, vooral door veel foto's, te hoog oplie pen. En natuurlijk waakt onze penningmeester, zeer terecht, over de uitgaven. Maar geluk kig heeft hij het groene licht gegeven, zodat we in 2001 weer vijf krantjes kunnen samen stellen. Helaas gaat mw. Modder-den Drijver ons verlaten. Zij maakte o.a. de artikelen over de kerkarchieven. Bedankt mw. Modder, we hebben fijn met u samengewerkt. Ook het redactielid Nel Fijnheer-Rotgans gaat ons verlaten. We vinden dit heel jammer, want haar kennis en inbreng is enorm en ze weet dit altijd op een leuke manier over te brengen. Dank je Nel voor alles. Ook met jou was het prettig samenwerken. Corrie Zuidema-Mulder en Nel Vriezema-Omis en Jac Feenstra (hij schildert onder de naam Jac Kunst. U heeft al met z'n prachtige aquarellen kunnen kennis maken) hebben toegezegd officieel te willen toetreden. Welkom! De redactie spreekt de wens uit dat u ons weer artikelen gaat opsturen. Vindt u het te moeilijk zelf te schrijven en wilt u iets vertellen, neemt u gerust contact op met één van de redactieleden. Heeft u misschien zin om ons team te versterken, eens een jaartje vrijblijvend mee te draai en? Belt u de voorzitter of meldt u op onze jaarvergadering. Met vriendelijke groet, J.K. Rienstra-Mulder, voorzitter. 4 - Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 13e jaargang nr. 1 - 2001

Op de Hòògte - Wieringen | 2001 | | pagina 6