Qistorische Vereniging Wieringen Algemene ledenvergadering Op donderdag 15 maart 2001 houdt de Historische Vereniging Wieringen haar jaar vergadering in de openbare bibliotheek aan het Kerkplein 23 te Hippolytushoef Aanvang 20.00 uur AGENDA 1Opening 2. Mededelingen en notulen d.d. 14 maart 2000. (zie elders in dit blad) 3. Jaarverslag secretaris (zie elders in dit blad) 4. Financieel verslag penningmeester (zie elders in dit blad) 5. Verslag kascontrolecommissie, bestaande uit mw. S. Deijkers, Mw. M. Ijzer-de Wit en de heer J. Mulder Pz. 6. Benoeming nieuw kascontrolecommissielid i.v.m. reglementair aftreden van mw. S. Deijkers. 7. Verslag redactiecommissie (zie elders in dit blad) en benoeming redactiecommis sie voor 2001. Het bestuur stelt voor te benoemen als lid van de commissie: mw. J.K. Rienstra- Mulder, mw. J.C. Zwarts-Schutte, mw. E.M. Jacobs-Hijlkema, mw. C.J. Zuide- ma-Mulder, mw. N. Vriezema-Omis en de heer J. Feenstra. Mw. Modder-den Drijver en mw. N. Fijnheer-Rotgans zijn niet herkiesbaar. 8. Vaststelling contributie 2002. Het bestuur stelt voor de contributie te houden op 27,50 per jaar. 9. Bestuursverkiezing. Aftredend en niet herkiesbaar mw. J.K. Rienstra-Mulder en de heer J. Fijn heer. Aftredend en herkiesbaar mw. E.M. Jacobs-Hijlkema en de heer G.J. Visser. Het bestuur stel voor om mw. G. Klein-Hamming in het bestuur te benoe men. Het bestuur hoopt dat nog enkele personen bereid zullen zijn het be stuur te versterken. 10. Rondvraag en sluiting PAUZE Voor en na de pauze zal de heer P. Kraan één van zijn oude films overWieringen verto nen. Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 13e jaargang nr. 1 - 2001

Op de Hòògte - Wieringen | 2001 | | pagina 4