Groepsfoto genomen bij de ondertrouw Van Cor en Neeltje op 1 april 1923. Rij 1 v.l.n.r. tante Marie en oom Bakker, oom Teun Takes en Annie de Vries, Nan de Vries en Bet de Vries, Hendrik Rump en Kees Veerdig. Rij 2 v. I. n. r.tante Trijn Asjes en Kees Asjes, tante Ma Omis, Siemon Asjes en Marie Maars, tante Anne en tante Greetje Asjes, tante Dieuw de Vries en tante Ma Asjes, oom Kees Duinker en Siemon Duinker (jongetje) Rij 3 v. I. n. r.opa en opoe de Vries, Neeltje Asjes en Cor de Vries, opoe Asjes. "Wie vuil er mee naar Wieringen vare" Deer in de herberg van Siemon in Pietje Deer verkdpen ze brandewijn Eén potje vol al om ien oortje Suker in kaneel erbij Skipper ik hoor de hanen kraaien Skipper ik zie de vlaggetjes waaien Stuurman laatje roer maar gaan Dan zullen we spoedig op Wieringen staan. Later woende ze in 't huuske in Durp weer dokter Dekker praktijk het. Naast 't huuske in de Elft most 't huus van dokter de Groot nag bouwt worre. Bij opoe in opa was zundags voer de trouwerij een feestdagje voer de familie, want Cor en Neeltje ware in ongertrouw. Trijntje de Vries zat in Indië in Wullem was er ok al niet bij. 't Kleine jongetje was Siemon Duunker van tante Dieuw in Kees Duunker. Hier werd het feestje van de ongertrouw vierd bij opa en opie de Vries. Veerder ware alle zusters in broers aanwezig. Nou menske dat was het den maar weer. Mit de hartelijke groeten in een gelukkig nieuwjaar van Pietje Kok-de Vries - 87 - Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 12e jaargang nr. 4 - 2000

Op de Hòògte - Wieringen | 2000 | | pagina 13