- 38 - Oproep nieuwe bestuursleden. Wij zouden graag zien, dat er zich nog een aantal leden zouden aanmelden, die in het bestuur of in de redactiecommissie een jaar op proef mee willen draaien. Films Rein Hummel. Na de pauze werden er twee films gedraaid, die aan de vereniging zijn geschonken door de heer Rein Hummel. Ook de filmprojector en het filmscherm heeft de vereniging van hem gekregen, har telijk dank hiervoor. Cursus "Geschiedenis onderzoek". Uit de cursus "Geschiedenis onderzoek" die vorig jaar in het kader van het 10-jarig bestaan is gegeven, is een groep gevormd, die zich gaat bezighouden met de geschiedenis van de vrijwillige brandweer uit Wieringen en Anna-Paulowna. Ook in deze groep zijn nog nieuwe leden welkom. Oproep voor visserijfilms en schilderijen van Wieringer boerderijen. Voor de expositie dit najaar in de Westerlander kerk zoeken wij schilderijen van Wieringer boerde rijen. Ook zoeken we films en video's over de Wieringer visserij, zodat we deze kunnen vertonen tijdens de Flora-en Visserijdagen in Den Oever. Graag even contact opnemen met Gert Jan Visser, tel. 511604. Met vriendelijke groet, Gert Jan Visser, voorzitter OPROEP Stamboom Wagemaker Tijdens de expositie van de Historische Vereniging Wieringen op de weekeinden 30 sep 1 okt en 7 8 okt in de Nicolaaskerk te Westerland wordt de stamboom Wagemaker tentoongesteld. Hebt u foto's, documenten of andere zaken die betrekking hebben op deze familie, dan wil ik dat graag van u vernemen. De foto's e.d. kunnen dan gekopieerd worden en deel uitmaken van de stamboom tijdens de dagen in de Westerlanderkerk. U kunt contact opnemen met de samensteller van de stamboom: Tan Lont-Lont Kon. Wilhelminalaan 39 1777 AR Hippolytushoef tel. 0227-592244 Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 12e jaargang nr. 2 - 2000

Op de Hòògte - Wieringen | 2000 | | pagina 4