NHOUDSOPGAVE Schenkingen: - Krantenknipsels en bonkaarten van mevrouw Landolt uit Hippolytushoef; - overzicht uit de bedrijfsboekhouding van de visserij, nr. 30, van mw. A. van Eekelen-Visser uit Den Oever; - wording en opbouw van de Wieringermeer van Menno Smit uit Hippolytushoef; - Wieringer Courant uit 1926 van Theo de Koning uit Hippolytushoef; - persoonsbewijs en foto van Jan Bartel Meijer van Tineke Zwarts uit Hippolytushoef; - omschrijving van wrakken van Wieringen en omgeving uit het Wraksysregister van Loek Deugd uit Den Helder; - een ordner met o.a. alfabetisch gesorteerde Doop-, Trouw- en Begraafgegevens van Oosterland, Stroe en Den Oever, samengesteld door de heer A. de Vries uit Harlingen. Hij gaat hier nog mee verder; - een ouderwets fotoalbum met enige (helaas onbekende) foto's van de heerThoolen uit Hippolytushoef; - een album met foto's programma's en knipsels over toneel en revue's van mevrouw Broers-Lont uit Anna Paulowna; - stapeltje ansichtkaarten gericht aan Hotel de Haan van mw. N. Engel Hippolytushoef; - 3-maandelijkse berichten over de Zuiderzeewerken van mw. G. Poel uit Hoorn; - Oeversche coupletten van Annie Keppel uit Anna Paulowna; - Rronprinz Wilhelm: Erinneringen uit 1922 van A. de Vries uit Harlingen; - een aantal kleurenfoto's van R. Hummel uit Opsterland; - 4 mappen met krantenknipsels van M. Tijsen-Rotgans uit Den Oever; - stapeltje rekeningen en visvergunningen van M. Smit-Visser uit Hippolytushoef; - een folder van J. Rotgans uit Hippolytushoef; - van hart tot hart door M. Kooij-van Savoyen van mw. E. van Stipriaan uit Hippolytushoef. In't postkantoor van Hippolytushoef "Wedden dat?" door Nel Fijnheer blz. 50 Van de bestuurstafel Oproep stamboom Wagemaker Oproep stamboom Ilalfweeg Uit "Vliegend Blaadje" De bewogen geschiedenis van een vaas door Kees v/d Sluijs Over 't jaar is kientje groot, oud lied op muziek gezet door D. Keijzer Het portret door Nettie Rienstra-Mulder Kerkboek Oosterland en Stroe door mw. Modder-den Drijver Verhaal over vroeger door Mw. Brandsma-Duijnker blz. 37-38 blz. 38 blz. 39 blz. 39 blz. 40-43 blz. 43 blz 44-45 blz. 46 blz. 47-49 Hier staan ik den an het begin (dl 2) door mw. M. Smid-Kooij Ingezonden brieven Correcties blz. 51-58 blz. 58 blz. 59 blz. 59 blz. 60 Wijzigingen ledenlijst Schenkingen - 60 - Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 12e jaargang nr. 2 - 2000

Op de Hòògte - Wieringen | 2000 | | pagina 26