erslag Redactiecommissie In februari 1999: In maart 1999: de historische bibliotheek van de vereniging was een avond open. Uitgave 11e jaargang nr. 1 van "Op de Hoogte"; de historische bibliotheek was een avond open; start cursus voor beginnende stamboomonderzoekers o.l.v. N. Fijnheer- Rotgans. Jaarvergadering, met een optreden van Trien van de Gest. Het bestuur trakteerde die avond op een drankje en een hapje; vervolg stamboomcursus; ook de bibliotheek was weer een avond open. De heer R Kraan draait een prachtige film uit zijn collectie; de historische bibliotheek is deze maand op een middag open. Uitgave 11e jaargang nr. 3 "Op de Hoogte"; ledenexcursie naar de Bataviawerf in Lelystad o.l.v. de heer H. Cornelissen. Themanummer 11e jaargang nr. 3 "Op de Hoogte". Het thema is de Wie lerbaan en Wielerclub opWieringen. Tijdens de Floradagen een tentoonstelling in Den Oever van schilderijen van vissersschepen en opgedoken spullen uit de scheepswrakken. Arjen Willeboordse showde zijn prachtige collectie foto's en gegevens van en over ijzeren vissersschepen. Uitgave 11e jaargang nr. 4 van "Op de Hoogte". Op 2+3 en 9+10 oktober was er weer de tentoonstelling in de Wester- landerkerk met als onderwerpen: 1. Stamboom De Wit; 2. nostalgisch speelgoed; 3. klassefoto's vanWieringer scholen. Extra was een collectie klassefo to's van de huishoudschool in Slootdorp. de heer P. Kraan draait in het nog niet helemaal klaar zijnde Vikingschip in Den Oever een film speciaal gericht op Den Oever. start van de cursus "Onderzoek naar lokale en regionale geschiedenis" o.l.v. mw. B.Wösten. Deze cursus loopt door tot februari 2000; de historische bibliotheek is een avond open. Uitgave 11e jaargang nr. 5 van "Op de. Hoogte". Een bijzondere uitgave, waarin N. Fijnheer-Rotgans een overzicht geeft van 10 jaar Historische Ver eniging Wieringen en waarin F. Fierst van Wijnandsbergen een index maakt op 10 jaargangen van "Op de Hoógte". Het was alles met elkaar een druk, maar we denken wel geslaagd jubileumjaar. Rest de secretaris alle medewerkers, die hoe dan ook aan dit jaar hebben meegewerkt, heel hartelijk dank te zeggen. Op naar de volgende 10 jaar! In april 1999: In mei 1999: In juni/juli 1999: In augustus 1999: In september 1999 In oktober 1999: In december 1999: 1999 is ten einde. De redactie wil weer iedereen bedanken, die op wat voor manier dan ook meege holpen heeft "Op de Hoogte" te voorzien van kennis en zaken op historisch gebied aangaande ons voormalig eiland Wieringen. Ook nu hoopt de redactie weer op uw medewerking. Aan de samenstelling van ons blad ligt veel werk ten grondslag.Daarom wil ik het volgende onder uw aandacht brengen: - 5 - Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 12e jaargang nr. 1 - 2000

Op de Hòògte - Wieringen | 2000 | | pagina 7