iSTORiscHE Vereniging Wieringen Algemene ledenvergadering Op dinsdag 14 maart 2000 houdt de Historische Vereniging Wieringen haar jaar vergadering in de openbare bibliotheek aan het Kerkplein 23 te Hippolytushoef Aanvang 20.00 uur AGENDA 1Opening 2. Mededelingen en notulen d.d. 16 maart 1999 (zie elders in dit blad) 3. Jaarverslag secretaris (zie elders in dit blad) 4. Financieel verslag 1999 en begroting 2000 van de penningmeester (zie elders in dit blad) 5. Verslag kascontrole-commissie 6. Benoeming nieuw lid kascontrole-commissie i.v.m. reglementair aftreden van de heer P. de Haan 7. Verslag redactie-commissie (zie elders in dit blad) en benoeming redactiecom missie 2000. Het bestuur stelt voor om de volgende redactieleden te benoemen: J.K. Rienstra-Mulder, voorzitter J.C. Zwarts-Schutte, secretaris N. Fijnheer-Rotgans E.M. Jacobs-Hijlkema B. Modder-den Drijver Mevrouw W.E.A. van Tol is niet herkiesbaar. 8. Vaststelling contributie voor 2000. Het bestuur stelt voor de contributie te handhaven op 27,50 per jaar. 9. Bestuursverkiezing: aftredend en niet-herkiesbaar: J.J. Lont en N.E. de Herder Gorter. Het bestuur kan mededelen dat als opvolger van voorzitter de heer G.J. Visser bereid is gevonden deze taak op zich te nemen. Graag zag het bestuur dat nog één of twee personen zich als aspirant-bestuurs lid beschikbaar zouden willen stellen. 10. Rondvraag en sluiting van het huishoudelijke gedeelte van de vergadering PAUZE (In verband met de vertoning van films of dia's wordt u verzocht om niet te roken.) Na de pauze zullen enige oude films of dia's worden vertoond. Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 12c jaargang nr. 1 - 2000

Op de Hòògte - Wieringen | 2000 | | pagina 5