Maar na negen jaar vind ik het gezonder om te stoppen dan om door te gaan en uiteindelijk zoge zegd een deel van het meubilair te worden. Ik blijf bij de vereniging actief en wel als leider van een nieuw op te zetten genealogische werkgroep, waarover dadelijk meer. Een nieuwe voorzitter hebben we gevonden in bestuurslid Gert-Jan Visser die de laatste jaren al in het bestuur heeft laten zien deze functie aan te kunnen. Gert-Jan, veel succes en plezier! Genealogische Werkgroep In de vorige "Op de Hoogte" heeft al een oproep gestaan om u aan te melden als lid van een genealogische werkgroep van de HVW. Het directe doel is het verzorgen van het stamboomgedeel te van de weekeinden in oktober in Westerland. Er zijn echter ook nog vele andere doelen te beden ken als contact met mensen met dezelfde hobby, uitwisseling van gegevens enz. Er hebben zich al een aantal mensen opgegeven, maar in dit opzicht geldt zeker het spreekwoord vele handen maken licht werk, dus aarzel niet en meld u aan bij Jaap Lont, tel: 512329. De bijeenkomsten zullen waar schijnlijk op de dinsdagavond plaatsvinden. Openstelling bibliotheek De bibliotheek van de HVW zal dit seizoen nog open zijn op 6 maart en 3 april 2000 en dat is op maandagavond van 18.30 - 20.00 uur. U bent van harte welkom Oproep amateurfilms vlootschouiv Ook dit jaar wil de HVW present zijn in Het CIV-gebouw op de haven tijdens de Florafeesten 2000. Dit wegens het grote succes van het afgelopen jaar en ook omdat veel mensen graag nog eens in de documentatie over de vissersschepen willen kijken. Daarnaast willen we graag films draaien die in de afgelopen decennia gemaakt zijn tijdens de Oeverse feesten door amateurfilmers. We vragen u hierbij dus om uw films beschikbaar te stellen. Wij zullen ze dan op video laten zetten, zodat de films zelf geen schade lijden. Schroom niet en neem contact op met Gert-Jan Visser tel:511604. De Historische Vereniging Wieringen op INTERNET Het bestuur heeft onlangs besloten om met de Vereniging op Internet te gaan. Er is op historisch en genealogisch gebied al veel interessants te vinden op Internet en wij kunnen daar niet alleen gebruik van maken, maar ook een bijdrage aan leveren. Wie ervaring heeft met het maken van sites e.d., wordt hierbij uitgenodigd contact op te nemen met onze computerman, bestuurslid Henk Panjer tel:511406. Met vriendelijke groet, Jaap Lont, voorzitter -2- Historische Vereniging Wieringen - "Op de Höógte" - 12» jaargang nr. 1 - 2000

Op de Hòògte - Wieringen | 2000 | | pagina 4