- 123 - Bestuursleden Activiteiten zoals hier voornoemd lukken alleen als bestuursleden en actieve leden er de schouders onder zetten. Leden die hun spullen beschikbaar willen stellen om tentoon te stellen en bestuurs leden die daar wat mee doen. De namen van de bestuursleden, die in die 10 jaar hun aandeel hebben geleverd en zelfs nog leve ren: M. Boersen-Bron, J. Fijnheer, N. Fijnheer-Rotgans, T. Lont-Lont, M. Kooij-Modder, A. Pruimboom, N. Rienstra-Mulder, J.J. Lont, M.H. Smit, G. Hille, H. Panjer, A. Jongsma, H. Braad, A. Schook-Russelman, N. de Herder-Gorter, J.K. Rienstra-Mulder, G.J. Visser, L. Jacobs-Hijlke- Verenigingsblad, later "Op de Hoogte" In 1989 bij de oprichting van de vereniging bestond de behoefte om de leden van informatie te voorzien. Er verscheen een verenigingsblaadje van 3 kantjes met een kaftje erom. Daarop stond de "stien van Westerklief", het wapen vanWieringen en in kalligra fieschrift Historische Vereniging Wieringen. Dit geschriftje was ook bedoeld om leden te winnen en het kleine aantal leden dat zich had opgegeven van informatie te voorzien. 1989 drie keer. Het derde nummer was al wat dikker. In 1990 verschenen 5 krantjes, behoorlijk dikker en voor het eerst een themanummer over de mei dagen. Dat was in 1990 vijftig jaar geleden, vandaar. In 1991 werd de kaft veranderd: wapen en tekst bleven, de "stien" werd vervangen door een molen, ge tekend door dhr. M. Modder. Het aantal van 5 krantjes per jaar, waar van 1 themanummer blijft tot en met 1999 gehandhaafd. Themanum mer wil zeggen, dat één onderwerp behandeld wordt. Vanaf 1993 gaat het blad "Op de Hoogte" heten. Deze naam is be dacht door Nettie Rienstra-Mulder. "Op de Hoogte" heeft een tweeledi ge betekenis: a) de leden worden op de hoogte gebracht van allerlei zaken en b) Wieringen is een hoogte. Dan krijgt de kaft het uiterlijk zoals die nu nog is: een soort okergele kleur, de tekst Historische Vereniging Wieringen en "Op de Hoogte", het wapen vanWieringen en een tekening van een oude kaart vanWieringen. DE STIEN VAN WESTERKLIEF 1'; k;\i Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hóógte" - 1 le jaargang nr. 5 - 1999

Op de Hòògte - Wieringen | 1999 | | pagina 9