CORRECTIES 10 jaargang nr. 3: Biz. 1148: Onder de foto van Bakkerij Maarten Kapteijn staat: links: Engel, dit moet zijn links: Jo Borst. Doorgegeven door K. Engel uit Den Helder. 11e jaargang nr. 1: Blz. 9: punt 6. Mevrouw Sofia Dijkers moet zijn mevrouw Sophia Deijkers. Blz. 14: weduwe Kaleveld, Hiltje Kooij moet zijn: weduwe Kaleveld, Hillegond Bakker. Hoe kwamen zij op Wieringen? Blz. 17: Folkert Koorn moet zijn Volkert Koorn Blz. 19: Helena de Mooij moet zijn Helena de Moor Winkeltjes in Den Oever Op blz. 10 en 11 staan 2 kaartjes van Den Oever, die bedoeld zijn om aan te geven waar de straten liggen waar over verteld wordt. Helaas hebben de kaartjes niet de bedoelde duidelijkheid gegeven, omdat er b.v. nummers op staan, die nergens in de tekst zijn terug te vinden. Hier is nu een kaartje waar deze storende elementen niet op voorkomen. De nummers die hier op staan, slaan op buslijnen en ver der gaat 't alleen om de ligging van de straten. Blz. 12: Geertje (Lont) van Nan Heijblok moet zijn Geertje (de Jong) van Nan Heijblok Het eiland Wieringen voor 'n halve eeuw Blz. 23: Het plaatje van de molen is niet de Stroeërmolen, maar het witte molentje in Den Oever. Tinus Halfweeg uit Kapellehof. (Heeft iemand misschien een plaatje of foto van de Stroeërmolen?) LUIDKLOK Wie weet waar de luidklok uit de kapel in Den Oever gebleven is? Deze klok heeft tot de nieuwbouw van verzorgingstehuis Kapellehof gehangen in de Klokkenstoel naast de toenmalige nieuwe kapel. (Inmiddels afgebroken). - 35 - Busstation Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - lle jaargang nr. 2 - 1999

Op de Hòògte - Wieringen | 1999 | | pagina 5