an de Bestuurstafel lle jaargang nummer 2 - 1999 Terugblik jaarvergadering Dinsdag 16 maart jl. heeft de jaarlijkse algemene ledenvergadering plaatsgehad, waarover u in het vorige nummer van Op de Hoogte uit voerig bent geïnformeerd. De vereniging telde op dat moment 609 leden. Dat is dus 55 meer dan de vorige jaarvergadering op 10 maart r 1998. Veel van de ledenwinst is te danken aan ons blad dat nu voor de tweede keer in vernieuwde uitvoering voor u ligt. De aanwezigen lieten zich tijdens de jaarvergadering zeer positief over deze vernieuwing uit. Aftredend, maar gelukkig herkiesbaar, waren de penningmeester M.H. Smit en de bestuursleden H. Panjer en H. Braad. Zij gaan er weer voor drie jaar tegenaan. De dames van de redactiecommis sie werden weer voor een jaar herbenoemd, met uitzondering van mw. M.L. Boersen-Bron die liever op de achtergrond blijft meewerken. Aan de redactie konden worden toegevoegd de dames L. Jacobs-Hijlkema en J.C. Zwarts-Schutte die al een jaar tot ieders tevredenheid hebben meege draaid. Wé hebben een prima stel mensen bij elkaar in bestuur en redactie en we proberen alles zo gezellig mogelijk te laten verlopen. Aan deze vrijetijdsbesteding beleven we, mede door het steeds groeien de ledental, veel plezier. Mocht u ervoor voelen om op proef mee te draaien in bestuur of redactie, dan zullen we dat graag van u horen. We kijken ook uit naar mannelijke redactieleden. Conference Trien van de Gest Na de vergadering trad Trien van de Gest voor het voetlicht. Voor de leden van de Historische Vereniging had zij een extra moeilijke quiz samengesteld met onbekende woorden uit de historie van het Wierings. Toch wisten sommige mensen prijzen in de wacht te slepen. Na de pauze vertelde Trien over haar wiendenverzameling. Het was een zeer geslaagd optreden. In de pauze genoten de aanwezigen van een hapje en een drankje ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van de vereniging. Filmavond Piet Kraan met prijsuitreiking opstelwedstrijd Op dinsdag 13 april 1999 zal Piet Kraan ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan enkele van zijn films vertonen in de bibliotheek aan het Kerkplein. Hij zal ongetwijfeld weer met schitterende, nos talgische beelden uit voorbije decennia komen. Daaraan voorafgaand zal de officiële prijsuitreiking plaatsvinden van de opstelwedstrijd die we gehouden hebben onder de basisschooljeugd van groep 6, 7 en 8 op Wieringen. We maken er een feestelijke avond van! De filmavond is alleen toegankelijk voor leden (met huisgenoot). Aanvang 20.00 uur. - 33 - Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 1 le jaargang nr. 2 - 1999

Op de Hòògte - Wieringen | 1999 | | pagina 3