iSTORiscHE Vereniging Wieringen Algemene ledenvergadering Op dinsdag 16 maart 1999 houdt de Historische Vereniging Wieringen haar jaar vergadering in de openbare bibliotheek aan het Kerkplein 23 te Hippolytushoef Aanvang 20.00 uur AGENDA 1Opening 2. Mededelingen en notulen (zie elders in dit blad) 3. Jaarverslag secretaris (zie elders in dit blad) 4. Financieel verslag penningmeester (zie elders in dit blad) 5. Verslag kascontrole-commissie 6. Benoeming nieuw lid kascontrole-commissie i.v.m. reglementair aftreden van de heer K. Bakker 7. Verslag redactie-commissie (zie elders in dit blad). Het bestuur stelt voor om de redactie, bestaande uit de dames: J.K. Rienstra-Mulder, voorzitter B. Modder-den Drijver W.E.A. van Tol N. Fijnheer-Rotgans voor 1999 te herbenoemen. Mw. M.L. Boersen-Bron is niet herkiesbaar. Voorstel tot benoeming van de dames: L. Jacobs-Hijlkema, J.C. Zwarts-Schutte. 8. Vaststelling contributie. Het bestuur stelt voor om voor volgend jaar (2000) de contributie te bepalen op 27,50 per jaar. 9. Bestuursverkiezing: aftredend en herkiesbaar de heren M.H. Smit, H. Panjer en H. Braad. Tegenkandidaten kunnen tot de aanvang van de vergadering worden ingebracht, mits vergezeld van een schriftelijke bereidverklaring van de kandi- da(a)t(e) Graag zag het bestuur dat nog enige mensen zich bereid willen verklaren het komende jaar als aspirant-bestuursleden en -redactieleden mee te doen. Later kunt u dan beslis sen of u benoemd wilt worden als bestuurslid of redactielid. 10. Rondvraag en sluiting van de vergadering PAUZE (s.v.p. niet roken i.v.m. voordracht) Na de pauze zal Trien van de Gest één van haar bekende voordrachten houden. Het bestuur denkt, dat het weer leuk zal worden. -3 - Historische Vereniging Wieringen - "Op de Hoogte" - 1 lc jaargang nr. 1 - 1999

Op de Hòògte - Wieringen | 1999 | | pagina 5