Vereniging verrichten. Een oproep wordt gedaan voor aspirant bestuursleden en aspirant redactieleden, die een jaar op proef mee willen draaien om te zijner tijd het bestuur c.q. de redactie te versterken. 2. Notulen De notulen van de jaarvergadering van 18 maart 1997 worden goedgekeurd. 3. Jaarverslag secretaris Het jaarverslag van de vereniging over 1997 wordt goedgekeurd. 4. Financieel verslag penningmeester Het financieel verslag over 1997 wordt goedgekeurd. 5. Verslag kascontrolecommissie De heren Cees Bakker, Jan Gorter en Piet de Haan hebben de boeken met bijbehorende bescheiden gecontroleerd. Bij monde van laatstgenoemde werd alles in orde bevonden en mag de penningmeester op deze wijze doorgaan. 6. Benoeming lid kascontrolecommissie Mevrouw Sofia Dijkers is bereid de heer Jan Gorter voor 3 jaar op te volgen. 7. Redactiecommissie Zoals reeds gememoreerd verricht de redactiecommissie uitstekend werk. De vergadering heeft er dan ook geen enkele moeite mee, dat de leden opnieuw worden benoemd. De redac tiecommissie zal worden versterkt door Lies Jacobs en Jannie Zwarts. 8. Contributie Met het voorstel de contributie voor het tiende achtereenvolgende jaar vast te stellen op 25,- heeft de vergadering geen enkel probleem en stemt hiermee onder applaus in. Een compli ment aan het adres van de penningmeester is dan ook op zijn plaats. 9. Bestuursverkiezing Daar er geen tegenkandidaten zijn ingediend wordt Jaap Fijnheer herbenoemd en gaan Lies Jacobs en Gert Jan Visser voor drie jaar deel uitmaken van het bestuur. 10. Rondvraag en sluiting De heer Jan Gorter heeft in het blad "Op de Hoogte" geconstateerd, dat bij behandeling van de familie Slagboom in plaats van Jan Boersen, Theo Boersen is genoemd. Mevrouw van Tol antwoordt dat dit in een volgend nummer zal worden gecorrigeerd; er zijn nog een tweetal correcties. Vervolgens sluit de voorzitter om 20.30 uur de vergadering, waarna Piet Kraan overgaat tot het draaien van een film, die bestaat uit fragmenten van vlak voor de oorlog en de zestiger jaren. De aanwezigen genieten zichtbaar en zien of zichzelf of vele bekenden op het witte doek. Dat de tijd niet stil heeft gestaan mag blijken uit de vele opmerkingen die worden gemaakt. Na de pauze wordt de film nogmaals vertoond. In het dankwoord van de voorzitter aan het adres van de heer Piet Kraan wordt al weer voorzichtig uitgekeken naar het volgende jaar. Historische Vereniging Wieringen - "Op de Höógte" - 1 le jaargang nr. 1 - 1999

Op de Hòògte - Wieringen | 1999 | | pagina 11