1 1188 Stamboom familie Mulder De stamboom van de Wieringer familie Mulder, die te bezichtigen was gedurende de stamboom weekeinden 3-4-10-11 oktober 1998, was een groot succes. Velen hebben aan mijn oproep gehoor gegeven iets ter beschikking te stellen ter completering van het geheel. Daarvoor ook namens mijn broer Nan Mulder Nzn. onze hartelijke dank. Zoals iemand het treffend wist uit te drukken: Als je zo'n hele rits voorgeslacht bij elkaar op papier ziet staan, geeft je dat toch een gevoel van betrekkelijkheid. Iedereen heeft z'n leven geleefd, kort of lang, z'n best gedaan of niet. Uiteindelijk blijft over een naam en een paar jaartallen. Een belangrijk gedeelte van de familie blijft onbelicht als men zich alleen beperkt tot de mannelijke lijn. Daarom heb ik dit uitgebreid met de vrouwelijke leden. Ik heb geprobeerd voor zover dat in mijn vermogen lag de vrouwelijke naamdrageis met hun kinderen te vermelden. Volmaakt, nee, dat zal het niet zijn, er zullen data oningevuld zijn of blijven. Laten we proberen de kennis en geschiedenis van onze voorouders door te geven aan onze kinderen en kindskinderen. Tot slot een woord van dank aan Mevr. T. Mulder-Asjes, die de opening verrichtte en dit op een voortreffelijke wijze deed. Wilt u de genealogie van de fam. Mulder op schrift neemt u dan contact op met: Dhr. N. Mulder, tel. 0228-518778 Nettie Rienstra-Mulder. OPENING EXPOSITIE door mw. T. Mulder-Asjes Ofschoon we al jaren niet meer op Wieringen wonen Blijven we met het wel en wee van Wieringen en met De familie en vrienden nauw verbonden. En dat is ook met velen van ons, die soms al jaren Ergens anders zijn gaan wonen. Daarom is de Historische Vereniging op Wieringen Zo belangrijk. Dan lazen we het krantje "op de hoogte", En dan kwamen er weer oude herinneringen naar boven. Deze dag met de stamboom van de fam. Mulder, mag Ik openen in naam van Kees. f Het geslacht Mulder gaat door hem verder met z'n Kinderen en kleinkinderen. Nog even een gedichtje uit het Ganzenroer door J.T. Bremer. Dat vonden Kees en ik zo mooi en zo I Toepasselijk voor ons familie album. Een licht golvend landschap, Omringd door water. Een smalle strook grond onder een Stormige hemel. Wieringen! v Hier was hij geboren en ook zijn X Vader, zijn grootvader, overgrootvader... v Hiermede wil ik dan met dit gedichtje de expositie van de stamboom Mulder openen. En Nettie en Historische Vereniging bedankt voor de uitnodiging, het was een hele eer. v.Ln.r.: Nettie Rienstra-Mulder Nan Mulder Dieneke Mulder-Broersen Trijnie Mulder-Asjes .^-vvvWyV"

Op de Hòògte - Wieringen | 1998 | | pagina 6