1157 Aanvullingen op het themanummer 10' jaargang nr.2 Blz. 1100: Blz. 1112: Blz. 1119: Blz. 1123: Marie Wagemaker-Tijsen moet zijn Marie Tijsen-Wagemaker. foto Simon de Jongh en Geertje Koorn: Op de 4e rij staat T. Bekendam-Koorn, dat moet zijn T. Bekendam-Lont. Zij is de dochter van Dirk Lont en Maartje Lont-de Jongh. de familie Slagboom woonde niet in de Hofstraat maar in de Zwinstraat. Op de foto van de vier meisjes kwam geen enkele reactie. Aanvullingen on het themanummer 10c jaargang nr. 3 Van de heren Nan Heyblok en Simon Wilms kregen we een reactie op ons themanummer over de winkeltjes. Waarvoor onze dank, uw reageren wordt door de redactie zeer op prijs gesteld. Blz. 1142: Blz. 1145: Blz. 1146 Blz. 1150 Blz. 1152 Personeel Dirk Minnes: le van links is Elisabeth (Betje) Lont Md, gehuwd met Jan Koorn Cz, zij emigreerden naar Ohio, Amerika. 2® van links haar broer Jan Lont, gehuwd met Apolonia Kalfsvel, zij vertrokken naar Rotterdam. Hun zoon Jan is thans opticien in Schagen. Betje en Jan zijn kinderen van Tinus Lont. De vrouw van Tinus was een zus van Dirk Minnes. 3e van links is (Epi?) Geeke van der Zwaag, zij woonde aan het Kerkplein waar nu de bibliotheek gevestigd is. Ook zij emigreerde, naar Canada of de U.S.A. Dan Wim Crommentuyn, Dirk Minnes Sz en Elisabeth Paarlberg-Minnes. Nieuwstraat de 4e van links is Jan de Haan. Hij bouwde later nieuw woonhuis/winkel, nu fam. Duursma. moet zijn Cornelis van Schoorl i.p.v. Jan. de vrouw van Dirk Breet heette Maria de Wit (deze Breet met een t.) onderste foto: Ger van Heukelom moet zijn Gerrie van Heukelum. Tabakswinkel en snuisterijen moet zijn tabakswinkel en kruidenierswaren. Deze winkel stond in Den Oever op de hoek van de Noorderweg en de Zeestraat.

Op de Hòògte - Wieringen | 1998 | | pagina 7