1027 Van het in mijn schrijven van 27 Augustus 1934 vermeld verzoek,nl. om samenwerking allerzijds, (dus ook van regeeringswege)naar voren gebracht in Hotel Krasnapolski te Amsterdam, is dan ook jammer genoeg niets terecht gekomen De meeste menschen (vooral geloofsgenoten) voelen te weinig, meerendeels niemendal van het spinneweb waarin ze dagelijks vaster en vaster geweven worden. Doch jaren verstrijken de evolutie schrijdt voort,mogelijk dat de menschheid zich eenmaal verbeteren zal, laten we hopen ofschoon ze ijdel is te noemen Zooals boven omschreven ongeveer, heeft onze vereeniging gewerkt in de loop der 10 jaren, eerst onder leiding van onzen voorzitter de Heer S.J.Koorn, een eminent persoon in zijn functie, welke zich in de jaren op navolgbare wijze van zijn taak heeft gekweten, doch wegens verandering van bedrijf genoodzaakt was zich terug te trekken. De laatste notuleering der vergadering 26 November werd door hem onderteekend, de daaropvolgende werd zijn opvolger de Heer Alb.Duijnker in zijn plaats gekozen. Laatstgenoemde heeft in de loop der jaren bewezen, enkel uit sportief oogpunt, zonder slechts maar een schijn van eigen belang voor oogen, de Vereeniging te dienen en wij mogen dan ook met leedwezen zoo aanstonds van zijn heengaan kennis nemen. Verder rest mij nog een woord van dank te wijden aan onze onvermoeide penningmeester Dirks, welke zich 10 volle jaren aaneen met een ledige of zoo goed als ledige kas van zijn taak heeft gekweten en aan de vorige der functioneerende en afgetreden bestuursleden voor de werkzaamheden aan de Vereeniging bewezen en tenslotte aan allen voor de onderling goede samenwerking in dit tiental jaren aan den dag gelgd. Dat het de Vereeniging in de toekomst voorspoedig moge gaan is de wensch der Secretaris N.Takes Wieringen 30 Dec."37.

Op de Hòògte - Wieringen | 1997 | | pagina 17