950 12.10 uur bushalte Hofweg 12.10 uur bushalte Oosterland 12.15 uur molen Den Oever. Om ca.18.00 uur bent u weer thuis. Tot 20 mei kunt u zich opgeven bij Henk Braad, 0227-591915. Er kunnen 55 personen mee. Vol is vol, wel kunt u zich op de wachtlijst laten zetten. Najaar Westerland Op zaterdag- en zondagmiddag 4,5,11 en 12 oktober 1997 zal de Hist.Ver.Wieringen wederom in de Nicolaaskerk te Westerland aanwezig zijn. Nu met de stamboom Asjes, tastbare schoolheinneringen en schilderijen van Gert Rasch. We hopen dat we bij deze evenementen weer velen van u mogen begroeten. Met vriendelijke groet, Jaap Lont voorzitter. SCHENKINGEN Programma's van feestavonden en een artikel "Haring op Wieringen van de heer D.Veerdig uit Woudenberg. Twee grote foto's over Wieringen via de heer S.Rotgans uit Castricum. Een artikel uit de Schager Courant (1923) via het gemeentehuis van Wieringen uit Overijsel,de heer C.J. van der Sluijs uit Den Ham. Foto's van Miekelize Engel, Hippolytushoef vroeger en nu. Een aantal ansichten van Tjeerd Peper. Tjeerd is in 1958 in IJmuiden op de sluizen gaan werken. Hij trouwde in 1960 en het jonge paar ging op kamers wonen bij een oude mevrouw. Zij gaf deze ansichtkaarten van Den Oever. Van IJmuiden via een aantal omzwervingen werd Tjeerd Peper sluismeester in Den Oever. En zo komen de ansichtkaarten weer op Wieringen terecht. Het bestuur dankt alle gevers hartelijk. Het krijgt een plaatsje in de archiefkasten. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx AANVULLING Het meisje op de foto op blz.942 van het vorige nummer is Ingrid Haremaker.

Op de Hòògte - Wieringen | 1997 | | pagina 4