920 VERSLAG JAARVERGADERING 12 MAART 1996 Aanwezig van het bestuur: J.Lont,voorzitterM.Smit, penningmeester, J.Fijnheer, secretaris en de leden T.Lont-Lont en H.Panjer. AfwezigA.CJongsmavice-voorzitter De hele redactie was aanwezig t.w. N.Rienstra-Muldervoorzitter, M.Boersen—Bron, secretaris en de leden B.Modder-den Drijver, W.E.A.van Tol en N.Fijnheer-Rotgans. Een goede opkomst van de leden nl. 65 personen. Opening: voorzitter Jaap Lont heet iedereen welkom. Speciaal Piet Kraan, die later een film zal vertonen. Een film van de heer Maaskant, ook bekend van ansichten. Het aantal leden is dit jaar gegroeid tot 430. Dat levert meer geld op en met meer geld kun je weer meer doen. Deze ledenaanwas is te danken aan de ontplooide activiteiten, maar vooral ook aan het blad "Op de Hoogte". Daarin wordt de laatste tijd veel recente geschiedenis geschreven en dat spreekt aan. Voorzitter memoreert nog even de gebeurtenissen van het afgelopen jaar, zoals beschreven in het jaarverslag. Van belang is het ordenen van de bibliotheek. Dat wordt gedaan door de heer Fierst van Wijnandsbergen. Hij zet alles in de computer en maakt prachtige overzichten. Dat gaat er goed uitzien. De komende activiteiten: de bibliotheek is nog 1 keer open dit seizoen. Dan van de herfst wer. De excursie is gepland op zondag 2 juni en gaat in ieder geval naar Broek in Waterland. De rest moet nog geregeld. 2.Mededelingen zijn er verder niet. En de notulen van 1995 worden zonder commentaar goedgekeurd. 3.Jaarverslag secretaris: ook goedgekeurd. 4.Financieel verslag: Jan Doves vindt er niets op aan te merken, dus goed gekeurd. 5.En Meijert Tij sen heeft namens de kascontrole ook alleen maar positieve dingen te melden. Annie Schook-Russelman treedt reglementair af en wordt opgevolgd door C.Bakker, Beatrixlaan, H'hoef. Annie Schook bedankt voor de verrichte werkzaamheden. Meijert Tij sen en Jan Gorter blijven nog zitten. Dat was meteen punt 6. 7.Redactie: opnieuw benoemd met applaus. 8.Contributieniemand heeft bezwaar om het op f 25,- te houden. 9.Bestuursverkiezing Tannie Lont staat als herkiesbaar in de agenda, maar ze heeft te kennen gegeven na zo'n jaar of 10 er mee te willen stoppen. Ze heeft veel voor de vereniging gedaan en is één van de oprichters. Hartelijk dank met een bloemetje en een boekenbon. Henk Panjer is wel herkiesbaar. Er is geen tegenkandidaat, dus herkozen. Henk Braad draait al zo ongeveer een jaar mee met het bestuur en wordt nu met algemene stemmen in het bestuur gekozen. Welkom. Annie Schook-Russelman heeft te kennen gegeven ook wel te willen meedraaien en dan eventueel volgend jaar in het bestuur komen. Geen bezwaar. Zijn er

Op de Hòògte - Wieringen | 1997 | | pagina 6