919 HISTORISCHE VERENIGING VIERINGEN Algemene ledenvergadering. Op dinsdag 18 maart 1997 houdt de Hist.Ver.Wieringen haar jaarvergadering in de openbare bibliotheek aan het Kerkplein te Hippolytushoef Aanvang:20.00 uur 1.Opening 2.Mededelingen en notulen d.d.12 maart 1996 (zie elders in dit blad) 3.Jaarverslag secretaris (zie elders in dit blad) 4.Financieel verslag penningmeester (zie elders in dit blad) 5.Verslag kascontrolecommissie 6.Benoeming nieuw lid kascontrolecommissie 7.Verslag redactiecommissie (zie elders in dit blad) Het bestuur stelt voor om de redactie, bestaande uit de dames J.K.Rienstra-Mulder voorzitter M .L.Boersen—Bron secretaris N.Fijnheer-Rotgans B.Modder-den Drijver en W.E.A.van Tol voor 1997 opnieuw te benoemen. 8.Vaststelling contributie 1998 Het bestuur stelt voor de contributie voor het 9e achtereenvolgende jaar te bepalen op f 25,- per jaar. 9.Bestuursverkiezing aftredend en herkiesbaarJaap Lont.Niet herkiesbaarBert Jongsma. Tegenkandidaten kunnen tot de aanvang van de vergadering worden ingebracht mits vergezeld van een schriftelijke bereidverklaring van de kandida(a)t(e) Het bestuur stelt voor om mevrouw N.E.de Herder-Gorter te benoemen in de vacature die ontstaat door het aftreden van de heer A.C.Jongsma Graag zou het bestuur zien dat één of meer leden zich beschikbaar zouden willen stellen om uitbreiding van het bestuur mogelijk te maken. U kunt zich opgeven als adspirant-bestuurslid, d.w.z.u draait mee in het bestuur en kunt na een jaar beslissen of u definitief tot het bestuur wilt toetreden. Ook kunt u zich opgeven voor diverse werkzaamheden. Graag zouden wij leden willen hebben die Jaap en Nel Fijnheer kunnen assisteren. 10.Rondvraag en sluiting. Tijdens de pauze wordt u een kopje koffie/thee aangeboden. Na de pauze zal de heer P.Kraan een film vertonen. Gezien het succes van vorig jaar is onze verwachting weer hoog gespannen. Het zal zeker een goede afsluiting zijn van de jaarvergadering. Agenda: PAUZE (S.V.P.NIEr ROKEN)

Op de Hòògte - Wieringen | 1997 | | pagina 5