801 Van de bestuurstafel Terugblik jaarvergadering Dinsdag 12 maart jl. heeft de jaarlijkse ledenvergadering plaatsgehad, waar over u in het vorige nummer van 'Op de Hoogte' uitvoerig bent geïnformeerd De vereniging telde op dat monent ca. 430 leden. Aan het bestuur kon worden toegevoegd: Henk Braad, die het afgelopen jaar heeft proefgedraaid en zich verkiesbaar heeft gesteld. Hartelijk welkomiHenk Pan- jer was aftredend en herkiesbaar en Tannie Lont was aftredend en in tegen stelling tot wat in de vorige 'Op de Hoogte' stond, niet herkiesbaar. Zo'n 10 jaar is Tannie als mede-oprichter, voorzitter en bestuurslid bij de HVW actief geweest. Ik wil haar hiervoor nogmaals hartelijk danken. Tannie blijft haar bijdragen leveren, maar niet langer in het bestuur. Film Maaskant door Piet Kraan Na de pauze vertoonde Piet Kraan een 35 minuten durende, unieke film over Wieringen tussen de jaren 1939 en 1955. De ca. 85 aanwezigen konden de film tweemaal bewonderen en maakten daar allen gebruik van. Ik wil Piet Kraan hierbij nogmaals bedanken voor zijn aanbod om deze film, die hij nog niet zo lang in zijn bezit heeft, als eerste bij de HVW te vertonen. Wat er gaat komen Excursie Broek in Waterland/De Rijp/Hiddenbeemster Zoals ik in de vorige 'Op de Hoogte' al heb aangekondigd, organiseren we op zondagmiddag 2 juni a.s. een excursie per touringcar van Jan Rasch naar Broek in Waterland. Door dit prachtige dorp maken we een wandeling van een uur onder leiding van een gids. Daarna koffie en vertrek naar Middenbeemster naar het Betje Wolff-museum, een 18e eeuwse pastorie mat schitterende in richting en spullen van de schrijfster of naar De Rijp naar 'In 't Houten Huis een museum o.a. walvisvaart, haringvangst en Jan Adriaansz Leeghwater. eze musea zijn vrij klein en het is de bedoeling dat u er één kiest. De ene groep gaat dus naar Middenbeemster en de andere naar De Rijp. De excursie is voor leden en één huisgenoot gratis, voor niet-leden komen het vervoer en de rondleiding samen op 15,- (afrekenen in de bus). De entree dient ieder zelf aan de kassa te betalen, evenals koffie en andere versnaperingen De bus start op Westerland: 12.00 dorpshuis 12.00 supermarkt Tadema 12.05 Rabobank H'hoef 12.10 bushalte Hofweg 12.10 bushalte Oosterland 12.15 molen Den Oever Om ca. 18.00 bent u weer thuis. Tot 21 mei a.s. kunt u zich opgeven bij Henk Braad: 0227-591915

Op de Hòògte - Wieringen | 1996 | | pagina 3