776 4. Financieel verslag penningmeester: Jan Doves vraagt hoe groot de bijdrage op jaarbasis door de vereniging is aan de bibliotheek; dat is f 300,- per j aar En of het bijwonen van een symposium over sponsoring iets heeft opgeleverd Jaap Lont vertelt dat het leerzaam was, maar niet direct bruikbaar. 5. Kascontrole-commissie bestaande uit de dames Hoek en Schook en de heer Tij sen. Volgens de heer Tij sen heeft de commissie alles prima in orde bevonden. En het financieel verslag is daarmee dus goedgekeurd. 6. Mevrouw Hoek treedt reglementair af en wordt bedankt voor het werk. Nieuw kascontrolelid is de heer Jan Gorter uit Oosterland. 7. Verslag redactie: Nettie Rienstra-Muldervoorzitter van de redactie vult aan dat vooral ook bijdragen van de leden zeer op prijs worden gesteld. Zij dankt de leden die dat al deden. De redactie is heel blij met die bijdragen. 8. Contributie: handhaven op f 25,-. Iedereen is het daar stilzwijgend mee eens 9. Bestuursverkiezing: aftredend maar herkiesbaar is de secretaris Jaap Fijnheer. Jaap Lont memoreert de stimulerende kracht van de secretaris. Hij is blij met zijn inzet. Gerard Hille is niet herkiesbaar. Jammer. Hij heeft meer belangstelling voor muziek. Hij krijgt een bloemetje voor 3 jaar trouwe dienst. Gerard dankt hiervoor. Er zijn geen tegenkandidaten. 10. Rondvraag: Jan Doves: organisatie van de excursie moet misschien met aanmelden vooraf. Dat gebeurde altijd al, maar dat is Jan wellicht ontgaan. Jan Doves: het archief nog maar 1 keer open, zou dat niet langer en vaker kunnen Nee, want het is nogal een belasting voor het bestuur en in de zomermaanden komt er toch niemand. We gaan in oktober er weer mee door. Sluiting rond half negen. Vlugger kan haast niet. Pauze met een bekertje "fris" en daarna de videofilm over de Zuiderzeewerken van Joris Ivens met uitleg van Nel FijnheeuRotgans. De aanwezige leden keken en luisterden ademloos. Ze vonden het een prachtige film. Einde circa 10 uur. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx JAARVERSLAG 1995 De bestuurssamenstelling in 1995 was als volgt: J.J.Lont J.Fijnheer M.H.Smit A.C.Jongsma T.Lont-Lont H.Panjer H. Braad N.Fij nheer-Rotgans voorzitter secretaris penningmeester vice-voorzitter lid lid adsp.lid notuliste Het bestuur kwam in de verslagperiode 5 keer bijeen en vergaderde 1 maal met de redactie van "Op de Hoogte" Contact met de ruim 400 leden. Voorop staat hierbij ons verenigingsblad "Op de Hoogte". Het vele werk, dat de redactie verricht,blij ft niet zonder gevolg: regelmatig hoort het bestuur dat men zich aanmeldt als lid van de vereniging omdat het blad gewaardeerd wordt om zijn inhoud en prettige leesbaarheid.

Op de Hòògte - Wieringen | 1996 | | pagina 6