775 10.Rondvraag en sluiting. PAUZE (S.V.P. NIET ROKEN In de pauze krijgt u een kopje thee/koffie aangeboden. Na de pauze zal de heer P.Kraan enige films vertonen. Hij doet dat altijd zeer deskundig en zijn films worden altijd met enthousiasme ontvangen. Dit belooft dan ook een hoogtepunt te worden. LEDENVERGADERING HISTORISCHE VERENIGING VIERINGEN 14 maart 1995 Aanwezigvoorzitter J.J.Lont secretaris J.Fijnheer penningmeester M.H.Smit vice-voorzitter G.Hille leden:T.Lont-Lont, H.Panjer, A.C.Jongsma notulisteNFij nheer-Rotgans 35 leden werden welkom geheten door voorzitter Lont. Speciaal Nel Fijnheer welkom, omdat zij later de film zal verzorgen. Verhinderd: mevrouw Van Tol en de heer Volkers. S.V.P. niet roken. De voorzitter zegt dat het goed gaat met de vereniging; van 347 leden vorig jaar naar bijna 400 dit jaar. Zelfs vanavond werd nog een nieuw lid aangemeld. Meestal leveren activiteiten nieuwe leden op. En aan activiteit heeft het dit jaar niet ontbroken. Jaap Lont somt een aantal op, die ook terug te vinden zijn in het jaarverslag. Verder memoreert hij dat het krantje "Op de Hoogte" weer 5 keer is verschenen en maakt hij de redactie een compliment voor de keurige verzorging. Extra aandacht vestigt hij nog op de gift van f 375,- van de carnavalsvereniging De plannen voor het komende jaar: op 26 april komt de heer F.Renssen uit Paterswolde vertellen over graven en rouwborden. Op 21 mei is de excursie naar Amsterdam, het Scheepvaartmuseum met rondleiding. Op 3 april is voor dit seizoen de laatste bibliotheekavond. De weekenden in Westerland zullen bevatten de stamboom Lont,oude schoolhandwerken en historische foto's van Wieringen. Verder maakt de voorzitter bekend dat secretaris Jaap Fijnheer is opgenomen in de Monumentencommissie. Hij vraagt of iedereen eens wil nadenken over uitbreiding van het bestuur of voor het verlenen van hand- en spandiensten. Het bestuur is nu enigszins overbezet. Dan volgen in sneltreinvaart de punten van de vergadering. 2. Notulen vorige jaarvergadering: zonder op- of aanmerkingen goedgekeurd. 3. Jaarverslag secretaris: goedgekeurd.

Op de Hòògte - Wieringen | 1996 | | pagina 5